Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1668
Players nickname
Matt Shakur
Suspect ID
7668
Date of violation
Feb 18, 2022
Time of violation
18:10
Proofs
https://streamable.com/0mkq9i

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Ne znam sta da kazem, ovo je stvarno zalosno da momci svaki dan kradu iz parachutea i svaki dan se mole admini da specaju i nikad niko ne dobije jail? Ovo se desava svaki dan i ovo je normalno za njih, kazna za ovo je 120 minuta a njih trojica pametnjakovica uzmu sve delove za sniper, sve ploce za pancir, sve metkove za revolver sve bitno uzmu, i ja koji sam generalno novi lider Vagosa trebam da imam svojim ljudima nesto da podelim. Sad vi meni recite da je ovo realna kazna za ovako nesto, zahtevam da se momcima da warning da ne mogu da prisustvuju ovim eventima, da dobiju zabranu ulaska u org jer ponavljam ovo rade vec nedeljama unazad, oni dobiju 120 minuta, ako racunas da verovatno imaju prime to je 60min a on zaradi 800k, ako se ovo ne promeni svi ce krenuti to da rade.
jel ovo mozda on skupljao od geta ili sta god? Pretpostavljamo da ovi momci dolaze iz marabunte, ne napadam organizaciju samo upozoravam lidera da vodi racuna za ovakve ljude, nisu svi uspeli da uhvate IDove ali ovo bi bio warn za organizaciju. Takodje imam jos par sumnjivih slika, momci imaju srece jer zbog anticheata pola programa za snimanje ne rade, oni bi do sad black listu dobili jer ovo rade svaki dan.
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
Dobio sam i ja informaciju za optuzeno lice da je to radilo, sto se mene tice, ja nisam znao za to dok mi neki nisu rekli, ali evo i nekih dokaza ovde koje si izneo, tako da optuzeni ce biti kikovan iz Marabunte, jer takvi mi ne trebaju. Moguce da je i od mene krao, ali da ja to ne znam. Danas smo radili pomorsku bitku i nasao sam helikopter u sred mora slupan, tako da je vjerovatno tako dosao.
 

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 7688 dobice kaznu za Pravilo Dogadjaja 1.3, Combat Logging
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom