Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected POVLACIM ŽALBU !!! G.P. 1.3 12819

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48506
Players nickname
Zoki Roki
Suspect ID
12819
Date of violation
Nov 22, 2023
Time of violation
00:06
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=pHd5G337dr4

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
297
Ako treba mogu postavit dodatne dokaze covek mi je trebo dati auto i 4 miliona i 100k sto se jasno vidi na bubici kada je napravio latinicu jos je pito u videu kolko sad para da ti dam i napustio igru ako treba jos nesto nadam se povratnoj informaciji SALJEM JOS DOKAZA AKO JE POTREBNO Hvala
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,152
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ispravite naslov, imate rok 16h.
 

Seid_Youukai

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
48
Druze ja sam ti ponudio auto za auto i 1000$ ti si sam prihvatio nisam ja stisnuo Y umjesto tebe
 

mantril420

Player
Player
Joined
Aug 2, 2022
Messages
479
Ako treba mogu postavit dodatne dokaze covek mi je trebo dati auto i 4 miliona i 100k sto se jasno vidi na bubici kada je napravio latinicu jos je pito u videu kolko sad para da ti dam i napustio igru ako treba jos nesto nadam se povratnoj informaciji SALJEM JOS DOKAZA AKO JE POTREBNO Hvala
stavi naslov G.P. 1.3 I 12819
 

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
297
Evo gdje je prizno da me prevario ja samo nisam znao da se ne smije davat na ruke pare zato da kao izbegnem porez kunem se majkom ako treba povuc cu zalbu jer nisam znao nit sam napravio to na kraju. Covek je prizno da me prevario i da nema para za auto onda me scamo te je promjenio ime na bubici da se misli da to nije on isto tako je lago administaciju napisao je na forum dogovor je bio auto za auto te je prizno da me je prevario
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,152
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Zalba Povucena.​
  • Svakako, discord nije realan dokaz zato sto DISCORD nije vezan za ID Ingame, drugi put kad budete pravili dogovor pravite ga INGAME sa zvukom koji se cuje i vi sta pricate i oni sta pricaju.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom