Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appeal G.P. 1.1. | Abraham Elkhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
32103
Players nickname
Pablos Floxks
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Oct 1, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/G7HLer7

Pablos

Long live King Von
Player
Joined
Oct 7, 2022
Messages
19
Kao što već znate dobio sam ban za generalno pravilo grada 1.1. , ja se stvarno izvinjavam i prihvatam svoju grešku. Ušao sam igrati preko drugarovog Soc-a kada sam saznao za vaš projekat dok sam se još upoznavao sa rp-om. Nisam znao ni rp pravila, a kamoli pravila grada. Do sada sam pisao oko 3 žalbe i svaka mi je odbijena, ja sam se gospodinu Muji javio na discordu i priznao svoju grešku i nakon nekoliko meseci dobio ban jel sam se prijavio za lidera Marabunta Grande. Takodje sada imam svoj Soc, igram na svom kompljuteru, svom nalogu i sve je moje tako da se kunem da više nikada neću prekrsiti ovo ili bilo od kojih drugih pravila. Kada sam usao na server nisam znao ništa o rp-u, ovaj projekat je prvo i jedino moje iskustvo sa rp-om zato vas molim da pokažete svoju dobru stranu i date mi unban. Proslo je vise od dva meseca i vrlo mi je zao i naucio sam na svojim greskama zato obećavam da nikada više neću prekršiti ovo pravilo ili bilo koje drugo i zahtevam da ako ikada prekršim nešto od toga što je za permu više nikada ne dobijem pravo da igram
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,906
Odbijeno, ovo racunamo twink i on nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom