Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
9165
Players nickname
Pacconi Guru
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 26, 2023
Time of violation
00:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VgbXjq0rG18&t=24s

Lovro Ravic

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
132
AHAHAHHAHA umirem

Takodjer bih zamolio da se kazni I obrambena strana na žalbi. Naime, u POVu se lijepo vidi, u gornjem lijevom kutu kako vise od 3 clana GOVa UKLJUČUJUĆI LIDERA pričaju na Discord tokom podmornice.

Dotični se brani tako da govori da MU MI KVARIMO ROLEPLAY a nije ni svjestan sto je pravi RolePlay jer nikad nije sudjelovao u istom zbog svojih potreba za iskazivanje (lijepo rečeno)


Jako smiješno :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Andrej Kovac

Leader
Leader
Joined
May 4, 2022
Messages
66
Neprikladno i neprofesionalno ponašanje članova FIB organizacije. Ovo ispod su samo ID-evi koji se izdvajaju u ovoj situaciji sa najviše prekršaja u roleplayu.
(Zaposleni FIB-a čuvaju lice sa kriminalnim dosijeom te sprečavaju zaposlene GOV-a da rade svoj posao. Lice je također imalo drogu i oružije van serijskog broja.


- ID : 4062 - 6.15
- ID : 10930 - Vezivanje člana državne organizacije bez osnove, prikazivanje pasosa pod drugim imenom
- ID : 1079 - MG (2 zatvorske kazne što je naveo kada je pretražio lice na PDA)

Zamolio bih Administraciju Grand RP RS servera da bude korektna te da kazni počinioce.
Cutovano + MG 3:05 ( discord )







PS : Internet mi je problematičan nadam se da se na snimku sve jasno vidi.
 

Daniel123

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
145
5 clanova je odbilo dati legitimaciju, to je fail rp za svakoga. Zao mi tu par likova sto su okej, al tako je to kad Ajdin 29ka iskusni Fib agent ne zna da je duzan svakome pokazati legitimaciju ukoliko radi u vladi. Zao mi Micke al ovo je warn hahahaha iskusan zamenik Direktora nema sta.
A ko se javi iskusni lider
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
5 clanova je odbilo dati legitimaciju, to je fail rp za svakoga. Zao mi tu par likova sto su okej, al tako je to kad Ajdin 29ka iskusni Fib agent ne zna da je duzan svakome pokazati legitimaciju ukoliko radi u vladi. Zao mi Micke al ovo je warn hahahaha iskusan zamenik Direktora nema sta.
kolko si glup decko no name si ti ces nekom da pricas ko je iskusan ko nije
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Pregled žalbe u toku
Svaki naredni off topic ce biti kaznjen
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Pregled žalbe u toku
Svaki naredni off topic ce biti kaznjen
Materijal u punom zapisu, izvoli.
Također molio bih provjeru da li je ID : 4062 dobio kick iz organizacije ili je sam napustio istu u ovom vremenskom periodu.
Link :
 
Last edited:

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 4062 dobit će kaznu za G.P. 6.4+G.P.3.2
  • Zabranjeno je igrati lošu stranu zaposlenika državnih struktura (na primjer: loš policajac, političar) bez biografije RP -a.
  • Rodbinu ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovnu
  • ID 10930 dobit će kaznu za FailRP+G.P. 6.4
  • Zabranjeno je igrati lošu stranu zaposlenika državnih struktura (na primjer: loš policajac, političar) bez biografije RP -a.
  • FailRP - dolazite i stavljate lisice igracu 9165 u toku RP gdje ste i nastetili samome RP i njegovom nastavku
  • ID 28057 dobit će kaznu za FailRP+G.P. 6.4
  • Zabranjeno je igrati lošu stranu zaposlenika državnih struktura (na primjer: loš policajac, političar) bez biografije RP -a.
  • FailRP - nakon što ID 10930 veze igraca 9165 vi skidate lisice id 4062 gdje se nastetili samome RP-u kao i igrac 10930
  • Fake ID 12122 --> Real ID 46506 dobit će kaznu za G.P. 3.1
  • Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno
FIB Dobija warn za kršenje 3+ članova

  • ID 9165 dobit će kaznu za Mass MG
  • Zabranjeno je mešanje IC i OOC infornacija
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom