Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24345
Players nickname
Yorma Obama
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 26, 2023
Time of violation
13:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=lNBKuZHnko0

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
67
SAHP puca LSPD bolje receno lider SAHP-a
Kao sto vidite na POV bez ikakvog razloga krenuo je da me puca Lider SAHP-a sto sam uvrijedio njegovog kolegu i ako imam biografiju i sve je bilo IC nakon cega samo normalno morao da ih poredam posto nemaju ruke nakon cega opet na kapiji nam broji 5sec sto se moze smatrati kao korupcija posto brani lice sa kojim je skupa pucao po kolegama iz LSPD
Cista Korupcija lidera sahpa sa tim da se uzme u obzir da ja i kolega imamo Korumpiranu Biografiju
Video Dokaz
 

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
67
Ti decko nemas nikakvo obelezje lspda kad ti kazu da stanes ti bezis kako da neko zna da si lspd a isto tako stavljate lisice licu sa imunitetom drzavnom sheriffu, zalbu kaci lik koji je dobio warn pre 1h za 6.15 hahahaha
Meni niko nije trazio legitimaciju nego ih vrijedjaju rijeci druga stvar ovo je LSPD uniforma sa balaklavom pancir je pao od kriminalaca i jos nesto rekao je a da ti si kolega pa poslije tog broji 5sec da dignem ruke posto sam ga uvrijedio i jos jedna stvar za Warnove se ne brini GC rijese sve uzivaj mi :ninja:
 

Dzigi Devil 86

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
67
SAHP puca LSPD bolje receno lider SAHP-a
Kao sto vidite na POV bez ikakvog razloga krenuo je da me puca Lider SAHP-a sto sam uvrijedio njegovog kolegu i ako imam biografiju i sve je bilo IC nakon cega samo normalno morao da ih poredam posto nemaju ruke nakon cega opet na kapiji nam broji 5sec sto se moze smatrati kao korupcija posto brani lice sa kojim je skupa pucao po kolegama iz LSPD
Cista Korupcija lidera sahpa sa tim da se uzme u obzir da ja i kolega imamo Korumpiranu Biografiju
Video Dokaz
Još si ti mlad care.... Rp ti je katastrofalna stafka sve sto si naveo ja vidim da je obrnuto nadam se da ce viša sila korektno ragovati...
 

Papic Zambad

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
106
Ti decko nemas nikakvo obelezje lspda kad ti kazu da stanes ti bezis kako da neko zna da si lspd a isto tako stavljate lisice licu sa imunitetom drzavnom sheriffu, zalbu kaci lik koji je dobio warn pre 1h za 6.15 hahahaha
zasto nije lepo pitao za legitimaciju nego odma dizu puske na njega jer je u uniformi under cover
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
117
zasto nije lepo pitao za legitimaciju nego odma dizu puske na njega jer je u uniformi under cover
Na akciji kad ides, nosis specijalnu uniformu, ovo je undercover uniforma a undercover samo sme FIB da ide, nikakvo obelezje policije, SAHP ima potpuno pravo da reaguje oruzjem ukoliko to zahteva odredjena situacija, ovde je decko zapretio i onda mu je izrecena naredba da digne ruke gde krsi FearRP ima 2 puske na glavi ne dize ruke, zatim krsi failrp stavlja lisice bez " vadim lisice i vezujem ".
L.P
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Na akciji kad ides, nosis specijalnu uniformu, ovo je undercover uniforma a undercover samo sme FIB da ide, nikakvo obelezje policije, SAHP ima potpuno pravo da reaguje oruzjem ukoliko to zahteva odredjena situacija, ovde je decko zapretio i onda mu je izrecena naredba da digne ruke gde krsi FearRP ima 2 puske na glavi ne dize ruke, zatim krsi failrp stavlja lisice bez " vadim lisice i vezujem ".
L.P
Ovo nije bila akcija nego smo bili na zadatku i počeli se pucati sa 20 likova pored NG-a i mi pozvali global. Oni nisu smjeli po RP njemu reci dizi ruke nego pokaži legitimaciju. Jer smo se oslovili kao kolege. A on je uvrijedio njegovog kolegu nije ga udario ili nešto. Ovo je trebalo završiti na sudu zbog uvrede IC. Ali posto oni ne znaju da RP-aju i ne znaju kako da riješe ovaj slučaj došlo je do ovoga da je Državni šerif korumpiran na način da ovo sto je uradio njegov član nije u skladu sa zakonom a on ga je podržao čim je zapucao
 

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
48
Ovo nije bila akcija nego smo bili na zadatku i počeli se pucati sa 20 likova pored NG-a i mi pozvali global. Oni nisu smjeli po RP njemu reci dizi ruke nego pokaži legitimaciju. Jer smo se oslovili kao kolege. A on je uvrijedio njegovog kolegu nije ga udario ili nešto. Ovo je trebalo završiti na sudu zbog uvrede IC. Ali posto oni ne znaju da RP-aju i ne znaju kako da riješe ovaj slučaj došlo je do ovoga da je Državni šerif korumpiran na način da ovo sto je uradio njegov član nije u skladu sa zakonom a on ga je podržao čim je zapucao
Evo jedno kratko pitanje, po cemu je znao da je on clan drzavne organizacije gde mu bilo kakvo obelezije, Pozdrav
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Evo jedno kratko pitanje, po cemu je znao da je on clan drzavne organizacije gde mu bilo kakvo obelezije, Pozdrav
Balaklava je obilježje državnog službenika i samim time čim ima bilo ko balaklavu prvo sto se mora tražiti je legitimacija. Nikada još nisam lice sa balaklavom uhapsio bez da ga pitam za legitimaciju. Tu je trajala pucnjava ostao je bez pancira i obilježja , i oni njega nisu tjerali da digne ruke jer je on bez obilježja nego zbog uvrede prema kolegi. I tu je Fail RP. A onda Fail RP radi i državni šerif jer brani njegovo pogrešno postupanje i pridružuje mu se pucnjavi. Sto se može gledati kao korupcija.
 

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
48
Balaklava je obilježje državnog službenika i samim time čim ima bilo ko balaklavu prvo sto se mora tražiti je legitimacija. Nikada još nisam lice sa balaklavom uhapsio bez da ga pitam za legitimaciju. Tu je trajala pucnjava ostao je bez pancira i obilježja , i oni njega nisu tjerali da digne ruke jer je on bez obilježja nego zbog uvrede prema kolegi. I tu je Fail RP. A onda Fail RP radi i državni šerif jer brani njegovo pogrešno postupanje i pridružuje mu se pucnjavi. Sto se može gledati kao korupcija.
Evo da pojasnim nesto posto mi se cini da ti ovo nije bas najjasnije. Dolazi doticni iz "PD-a" i vredja SAHPovca bez ikakvog razloga pred "kolegom" bez ikakvog obelezija osim balaclave koju mogu svi da nabave na BM samo da nadovezem gde pises ovo citiram: "Balaklava je obilježje državnog službenika i samim time čim ima bilo ko balaklavu prvo sto se mora tražiti je legitimacija." gde pise to u kom pravilu ili zakoniku? , onda Vitaly govori njemu da ponovi to sto je rekao i da se zaustavi gde doticni krece da bezi od njih, 3 apsolutno dovoljna razloga da ga uhapse istog momenta, SAHPovac njemu govori da digne ruke dok ima 2 puske na njemu i on to odbija (Fear), ubija ih obojicu dolazi do Vitaly-a i odma radi FailRP jer ne govori da ga vezuje, svesno vodi i vezuje Drzavnog Sheriffa sa imunitetom opet FailRP, gde ti na to sve kazes citiram "A onda Fail RP radi i državni šerif jer brani njegovo pogrešno postupanje i pridružuje mu se pucnjavi. Sto se može gledati kao korupcija", stvarno ne volim da pravim diskusije i to ali eto cisto da ti obljasnim neke stvari pa ti mozda i budu od koristi, LP ne bi vise o ovome...
 
Last edited:

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
117
Balaklava je obilježje državnog službenika i samim time čim ima bilo ko balaklavu prvo sto se mora tražiti je legitimacija. Nikada još nisam lice sa balaklavom uhapsio bez da ga pitam za legitimaciju. Tu je trajala pucnjava ostao je bez pancira i obilježja , i oni njega nisu tjerali da digne ruke jer je on bez obilježja nego zbog uvrede prema kolegi. I tu je Fail RP. A onda Fail RP radi i državni šerif jer brani njegovo pogrešno postupanje i pridružuje mu se pucnjavi. Sto se može gledati kao korupcija.
Balaklavu mozes kupiti na BM, dosli ste u dukserice, po rpu, uniforma se koristi, ali vidim da postoji problem, nemate pravo da vredjate i pretite nikome. O
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom