Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24345
Players nickname
Yorma Obama
Suspect ID
0000
Date of violation
Nov 26, 2023
Time of violation
13:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=lNBKuZHnko0

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
67
Balaklavu mozes kupiti na BM, dosli ste u dukserice, po rpu, uniforma se koristi, ali vidim da postoji problem, nemate pravo da vredjate i pretite nikome. O
Uniforma od LSPD je na meni i rekao je aha kolega je ok ali su ga rijeci korumpiranog policajca zabolile druga stvar ovo nije akcija da se nosi uniforma nego smo se tu zadesili pomogli im kao sto se vidi da me kolega iz NG izlijecio i pita jeli sve OK zao mi je na greskama se uci tako da ce drugi put razmislit prije nego sto krene da puca mislim bilo bih bolje da ne puca ako ce ovako kao sad :)
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Balaklavu mozes kupiti na BM, dosli ste u dukserice, po rpu, uniforma se koristi, ali vidim da postoji problem, nemate pravo da vredjate i pretite nikome. O
Pancir se kupi na BM, specijalna uniforma u binko. Ne kenjaj . Po RP-u da se ne nosi dukserica ne bi imali mogućnost je obuci u uniformama policije.
 

Papic Zambad

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
106
Na akciji kad ides, nosis specijalnu uniformu, ovo je undercover uniforma a undercover samo sme FIB da ide, nikakvo obelezje policije, SAHP ima potpuno pravo da reaguje oruzjem ukoliko to zahteva odredjena situacija, ovde je decko zapretio i onda mu je izrecena naredba da digne ruke gde krsi FearRP ima 2 puske na glavi ne dize ruke, zatim krsi failrp stavlja lisice bez " vadim lisice i vezujem ".
L.P
pa da sme samo fib u under cover ne bi postojala uniforma u lspd tako da nez zasto odg na com
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom