Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23840
Players nickname
Monito Eskobar
Suspect ID
22622, 23828, 0000
Date of violation
Nov 28, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

monesticalica

Player
Player
Joined
Nov 27, 2023
Messages
2
Navedeni ID-evi: 22622, 23828 su prebacivali biznise po drzavnoj ceni prije 15.5. i zelim da se to proveri.

U tome im je pomogao Alex Makedonac id ne znam - vlasnik je Grand elite br.2 biznisa koji se nalazi u trznom centru na taj nacin mozete proveriti njegov ID.

Puno puta su prekrsili navedeno pravilo tako da vas molim da ispitate njihovu proslost kroz logove i kada i gdje su prekrsili navedeno pravilo.

Hvala.
 

monesticalica

Player
Player
Joined
Nov 27, 2023
Messages
2
ID 22622 hitno prodaje gun shop koji poseduje a koji se nalazi u trznom centru da bi izbegao posljedice bana, kao i druge dve navedene osobe...
 

Gary Shuxna

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
61
ID 22622 hitno prodaje gun shop koji poseduje a koji se nalazi u trznom centru da bi izbegao posljedice bana, kao i druge dve navedene osobe...
Pa ne da si sine glup, nego si jos i preglup :D Ajde NIKSA idi placi nad svojom sudbinom. Posto imam snimak sa bubice, dostavicu Adminima sve. Lep pozdrav.
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,155
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Ne proveravamo prijave poput- "Mislim da su prekrsili nekad "
  • Navedite tacno situaciju gde mislite da su prekrsili dato pravilo, u novoj zalbi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom