Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Lider za Marabunta Grande | Nemanja Zajcev

Status
Not open for further replies.

Nemanja Zaicev

Leader
Leader
Joined
Mar 13, 2022
Messages
427
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Nemanja
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 6h+
5. Vaš Discord: Nemanja93#2160
6. Vaše ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne informacije

1. Lider za.....
Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

  • Od pocetka svog RP-a sam u state organizacijama.Prosao sam sve organizacije i sve moguce cinove.Vodio sam state organizacije a sada zelim da se oprobam u crime strani.Mislim da sam sposoban voditi kriminalnu organizaciju a opredlio bih se za Marabuntu iz vise razloga(lep hq,boja,pozicija na mapi..)​
  • Moja organizacija bi imala dosta clanova,i bila bi orijentisana ka RP-u.Imam spremne ljude koji imaju iskustva u RP-u na crime strani koji su spremni da udju i pomognu poboljsanju moje organizacije i njenog RP-a.​
  • Smatram da su bande vec duze vreme u problemu sa ljudstvom i organizacijom generalno u interakciji sa drzavnim organizacijama i mislim da mogu bolje da ih organizujem i uspesno vodim.​
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
  • Primetio sam da se u bandama dosta ne razlikuje IC i OC chat,prvo bih to ispravio
  • Smatram da je banda iako kriminalna opet je ORGANIZACIJA i smatram da treba da bude organizovana
  • Svaki cin bi imao svoje zaduzenje i obaveze
  • Trudio bih se da imam i zajdenicke akcije sa nekom bandom u cilju "pobede" u npr talackoj situaciji
  • Primetio sam da bande samo odrade nedeljnu aktivnost i onda nemaju interakciju sa drzavnim organizacijama,to bih promenio
  • Talacke su konstantno na istim mestima i svode se na isto.Bez nekog RP-a se to zavrsava i razilazi.To bih dosta promenio sa strane bande
  • Radio bih na obuci novih igraca,primetio sam da dosta njih npr podize stvari sa puskom itd..
  • Povecao bi prisustvo moje organizacije na serverskim dogadjajima kao sto su podmornica,dousnik itd..
  • Imam dosta ideja sto se tice poboljsanja RP-a unutar organizacije i van nje ali to bih naravno resavao u saradnji sa svojim kuratorima.
Hvala na citanju moje aplikacije i srecno ostalim kandidatima!
S' postovanjem,
Nemanja Zajcev
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom