Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24209
Players nickname
Aldin Nakari
Suspect ID
29421
Date of violation
Nov 30, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
Pozdrav, mozete proveriti In-game logove i videti da je igrac nastavio da krsi pravila nakon sto mu je jedan od chief administratora (nisam siguran da li je abraham ili mujo) rekao da ce biti veca kazna ukoliko nastavi. (kazem da proverite logove jer je dobijao kazne ig a ne putem zalbe na forumu)

Hvala na razumevanju.
 
Last edited:

Aladin.

Player
Player
Joined
Nov 23, 2023
Messages
47
Pozdrav, mozete proveriti In-game logove i videti da je igrac nastavio da krsi pravila nakon sto mu je jedan od chief administratora (nisam siguran da li je abraham ili mujo) rekao da ce biti veca kazna ukoliko nastavi.

Hvala na razumevanju.
bruh dobio sam unban i prekrsio 5-6 pravila koja nisu bila namerno i neka pograsna ne razumem cemu sad to radis i ako ti nisam nista uradio ili nesta tako ...
 
Last edited:

filip69

Player
Player
Joined
Sep 28, 2023
Messages
20
Pozdrav, mozete proveriti In-game logove i videti da je igrac nastavio da krsi pravila nakon sto mu je jedan od chief administratora (nisam siguran da li je abraham ili mujo) rekao da ce biti veca kazna ukoliko nastavi.

Hvala na razumevanju.
Potpuno se slazem sa Tajskiem lik ne prestaje da krsi pravila molim vas da preuzmete neshto,hvala unaprijed.
 

Aladin.

Player
Player
Joined
Nov 23, 2023
Messages
47
Potpuno se slazem sa Tajskiem lik ne prestaje da krsi pravila molim vas da preuzmete neshto,hvala unaprijed.
brate nzm sta pricas prestao sam da krsim pravila jedino za prekrsio par pravila kad sam dobio unban kao npr pustanje muzike u gz,earrape,cb,cr i eto nisam dobio nikakav warn ili prekrseno neko veliko pravilo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom