Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4375
Players nickname
Kayn Darkin
Administrators nickname
Relja Shayk
Date
Nov 28, 2023
Time
00:00
Proofs
//

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Pozdrav.

Postovanje,
Mislim da je administrator doneo ispravnu odluku i postujem. Ali voleo bih da imate obzira je to bio 19dan servera kada je 254 ID prebacio meni chiptuning.
Znam i da sam bio banovan za G.P 1.7 Jednom greskom iz panela (Zna Mujo o cemu pricam)
Drugi put jer je ivkezz mislio da sam samo prebacio kucu a zapravo je bila (UZ familiju sto je jedina opcija)
I jednom mi je Mazhor rekao da to vise ne radim kada sam prebacio Plavi LV za Roze LV i vracen je nakon 10 minuta nazad radi slike IDU 32.
S tim mislim da sam igrac koji je neupucen bio. Ne pokusavam sebe da opravdam samo mislim da je ova greska koju sam pocinio bila pre 3 godina. I da bi bio zahvalan da mi se oprosti a da isto tako budem i kaznjen money wipom jer na accountu imam oko 200 miliona ( sto mislim da je puno novca). Hvala unapred odluka je na vama a ja Vam mogu reci da sam upucen u pravila skroz i da se nece ponavljati.
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Jedina razlika je sto ja nisam prekrsio zvanicno to pravilo svesno. Vec sam bio banovan jer sam predao kucu sa familijom jer nema druge opcije. Tako da nisam ga svesno uradio niti zgresio puno jer bi Mazhor uocio. U parama niti stvarima nisu dobili nikad preko 5 miliona.
Zelim da dodam i da u zalbi gde sam reportan me je lik doxxovao koji je pritom blacklistan sa servera niti ima pravo na forum account jer je svasta pisao. U sustini ta greska je pre SVEGA odradnja i po tome se razlikujem a i nije bila svesna niti bas "greska". U sustini neka Administracija odluci. Lik sam bez kazna koji aktivno igra grand od opena Engleskog servera. Hvala unapred.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom