Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16070
Players nickname
Angelo Annechiarico
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 1, 2023
Time of violation
23:56
Proofs
https://youtu.be/b2C07zauKNc
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
Molim iskusnog admina da dobro proveri pov ovog igraca i da pregleda video u sto sporijoj playback brzini, njemu je aim konstanto na meni od kako me je hitao revom, u trenutku swapovanja i hitovanjem karabinom, pritom ima hit effect sa ovolike daljine, nisam siguran da li je hit effect sa te daljine zabranjen ali sam siguran da nesto sa njegovom preciznoscu nije u redu, pritom mu hit effect prikriva nisan i ceo karakter u kojeg puca sto omugucava koriscenje hitboxa ili aim locka a da se to ne vidi lepo zbog samog hit effecta. Mozda gresim ali meni su neke stvari ovde sumnjive...
 

AkonFreeman

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
92
Rekao bih da je ovo za pc check, ja sam iz istog razloga dobio PC check, ako decko nema nista cemu sekiranja onda zar ne?
 

Djole Katz

Player
Player
Joined
Mar 5, 2023
Messages
103
cicmicmac sta kenjate tu bolje vam je da se bavite poljoprivrednim poslovima niste za pucanje
 

AkonFreeman

Player
Player
Joined
Aug 11, 2023
Messages
92
cicmicmac sta kenjate tu bolje vam je da se bavite poljoprivrednim poslovima niste za pucanje
Cemu sekiracija bratko, ako nema nista nece ga pc check nastetit, da ne spominjem da koliko god DPI ima u nekom trenu bi na sekund zastao jer ga ne moze ispratit toliko, a ako vec ima veliki DPI onda bi aim trzao od brzine tako da..
 

Djole Katz

Player
Player
Joined
Mar 5, 2023
Messages
103
Cemu sekiracija bratko, ako nema nista nece ga pc check nastetit, da ne spominjem da koliko god DPI ima u nekom trenu bi na sekund zastao jer ga ne moze ispratit toliko, a ako vec ima veliki DPI onda bi aim trzao od brzine tako da..
ne ne brate moj ovo za sta je okacio lika je uzas trci na openu normalno da ce da ga ubije pre svega ni ne poznajem momka tkd
 

Gedora

https://youtu.be/UcQXgrRKQpM?si=H2VRuOe0Hqtuf5Vu
Player
Joined
Nov 5, 2023
Messages
117
OVO SU POMAGALA youngerstar redux je nedozvoljen na svim grand rp serverimna radi drug efeckta i smanjene vode kao sto se vidi na povu od lika sto je prijavio skoro ni da nema drug efeck a korstiga ja sam lepo skrino i presnimio ako bude skino zalbu kojiim slucajem
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
110
OVO SU POMAGALA youngerstar redux je nedozvoljen na svim grand rp serverimna radi drug efeckta i smanjene vode kao sto se vidi na povu od lika sto je prijavio skoro ni da nema drug efeck a korstiga ja sam lepo skrino i presnimio ako bude skino zalbu kojiim slucajem
HAHAHAHAHA a sta je njegov drug effect drugaciji od mog...moras malo da razmislis pre nego sto napises nesto, a ne samo da pises da bi i ti nesto napisao
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Pregled žalbe u toku
Svaki naredni off topic ce biti kaznjen
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Na POV-u ne postoje nikakve nepravilnosti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom