Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Čudna odluka | Diablo Daytona i Seval

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17548
Players nickname
Papi Churro
Administrators nickname
Diablo Daytona
Date
Feb 20, 2022
Time
18:00
Proofs
In description

papi2k

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
79
Pozdrav,

Ne vidim smisao stavljanja POV-a za ovu situaciju. Više je informativno.

Nedavno smo robali dva lika u getu i rekli im da bace balaklave na što su se oni nasmijali i rekli da po novim pravilima oni ne moraju bacati ništa što imaju na sebi nego samo stvari iz inventory-ja. Zvali smo admine i oni su isto to potvrdili pa smo ih pustili.

Danas se dogodila situacija gdje sam ja roban i tražen da bacim balakvalu. Rekao sam da je "novo" pravilo da mi mogu uzeti sve iz torbi ali da im ne moram dati ništa što trenutno nosim. Naravno da mi ju SAHP, FIB i NG mogu uzeti.
Ista situacija kao i ova gore. Pravilo 6.14.
Zvali smo admine i došao je Diablo koji je rekao da im moram dati balaklavu jer je ilegalan predmet. Nakon što sam mu spomenuo pravilo zvao je Sevala koji je isto rekao da im moram dati balaklavu.

E sada...ko je tu lud momci?

Definirajte pravilo kako spada tako da svi igrači/admini znaju i dogovorite se međusobno kako čete ga provoditi jer nema smisla da dva admina pravilo tretiraju na jedan, a druga dva admina na drugi način. Ovako dajete naslutiti da ne tretirate sve igrače jednako. Mislim, to nije tako jelda? :)

Tata ima još 6 balakvali ali dajte se molim vas dogovorite kako gledate na to pravilo.

Uglavnom,

Uživajte,
Ljubi brat.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Postovanje, Vi morate baciti baklavu koju imate na glavi. Dozvoljeno je pljačkati iz inventara SAMO streljivo, oružje, bilo koji oklop (Gang,FIB, LSPD itd.), balaklavu i drogu. NOVAC se može opljačkati - samo korištenjem funkcionalnosti sustava bandi.
Administratori su donijeli ispravnu odluku sto su vam rekli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom