Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na Administratora | Walter Wilson

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
22127
Players nickname
Smiso Santoro
Administrators nickname
Walter Wilson
Date
Dec 1, 2023
Time
21:39
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/539712/#post-1961979

Smiso Haze

Pomazi, Voli i budi malo toxic = +rispekt
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
37
Postovana Administracijo servera, drago mi je sto je neko dobio u uvid moju zalbu na Waltera Wilsona.

Pre 2 dana sam zahtevao POV od ID: 9165 napisao sam zalbu 20 minuta posle dogadjaja i tek danas sam dobio odgovor u kojem pise "Proslo je vise od 48h zalbe". Smatram da to sto su Administratori preokupirani poslom nije moj problem da ne stizu da pogledaju zalbu na igraca te zahtevam da moja zalba bude pregledana tako kako treba posto administrator nije tacno postupio i takodje zahtevam prikladnu kaznu za administratora posto nije pregledao zalbu u odredjenom roku.


Ja sam takodje bio pisao administraciji servera IG da pogledaju malo forum a takodje sam im poslao link od zalbe te mi je napisano da administracija ima puno posla i da ce zalba biti pregledana tog istog dana.


Bilo mi je drago napisati Vam ovu zalbu posto smatram da je ovo neka forma ne postovanja prema igracima. Hvala!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,048
Ne znam jel ovo troll zalba ili? Postavili ste POV iz 2022 godine. Na osnovu cega zahtijevate POV sada tek?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom