Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Mayor Gvazda

Player
Player
Joined
Jul 7, 2023
Messages
156
Informacije

1. Vaše ime IRL: Maro
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 5-6 ili 7 sati
5. Vaš Discord: marexsy
6. Vaše ingame ime: Mayor Gvazda
7. Vaš ID: 31680

Dodatne informacije

1. Lider za LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):
Želim biti lider ove organizacije jer mislim da sam dovoljno sposoban za voditi ovu organizaciju i uvijek mi je bilo zanimljivo novinarstvo te mislim da ako ja budem
direktor da cemo se jako puno dokazati.
Verujem da mogu unaprediti organizaciju kroz inovativne ideje, kao što su originalni pristupi novinarskom radu i kreativni koncepti događaja.
Posedujem iskustvo u vođenju organizacije iz prethodnih iskustava, i uveren sam da mogu uspešno motivisati i voditi članove LifeInvader organizacije ka zajedničkom cilju u poboljšanju i dokazivanju da je Lifeinvader ozbiljna organizacija koja se treba cijeniti.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji:
Moj savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji bi bio da se usmerimo ka inkluzivnosti i interaktivnosti. Inicijative poput redovnih sastanaka članova, otvorenih radionica za kreiranje oglasa i organizaciju zajedničkih događaja koja mogu unaprediti timsku koordinaciju i povećati angažman članova.

Hvala na čitanju moje prijave i sretno ostalim kandidatima !
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Prihvaćeno, intervju će biti održan u srijedu (6. decembra) u 21 čas.
Budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom