Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50855
Players nickname
Luis_Blanco
Administrators nickname
Semir_Ryze
Date
Dec 3, 2023
Time
19:05
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/541279/#post-1966714

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129

Dobio je kaznu samo za MG, smatram da je trebao dobiti i za FearRP. Treba da mu se ponovi 100 puta da izbaci sve sto ima kod sebe, i uopste ne zuri da to uradi. Seta se, nema straha nimalo. Ako ovako svi budu RP-ali kao on u situacijama kada imaju puske na sebi, koja je poenta onda?
Receno mu je sta da baci, on se pravi lud, pita sta sad, nakon toga mu kaze da baca sve po redu, on se ponovo pravi pametan i pita po kom redu. Kaze mu da baci oruzje, on baca metak po metak. U toj situaciji bacao bi sve i ne bi mu palo na pamet da postavlja pitanja i podpitanja.

ID sa prijave: 12855

 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Ako se lepo pogleda tokom mog rp-a sam bio ranjen i samim tim sam rekao da mi je ruka povredjena i da imam ranu i ne mogu da stisnem saku da izbacim vise od 1 metka, na pocetku sam izbaciovao 2 i rekao sam da me jako boli i da je bol neizdrziv posto su metkovi ostri, ispunio sam uslov bacio sam metkove samo nisam mogao da bacam vise o 1. Admin Semir Ryze je sve temeljno pregledao i doneo pravednu odluku. To sto je vama rp dosta ogranicen i mislite da sve moze po vasem ovde nije slucaj, to mozda moze na nekim vasim FiveM serverima, ovde se stvaraju price i karakteri.
 

SRKI BOSS

Veliki lider
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
4
E Veljo Veljo silan si ti meni rp igrac kad ovako razmisljas....
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Ma kakvi bre, divim ti se, cudim se kako si ranjen i taj jedan metak mogao da izbacis. Realno je da kad te roba neko samo kazes da ne mozes da izbacujes ruke ti otkazale, pogodjen si, i to je to. Prava RP prica. Ne zna se da l si veca prica ili karakter. :D
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Ja se slazem da ovde nije bio dobar rp, zbog vaseg neznanja pravil. Ja jesam dobio kaznu za MG zato sto sam vam rekao da ste NPC-evi ali da sam prekrisio Fear nisam. Rekli ste mi da idem do auta k
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
Ja se slazem da ovde nije bio dobar rp, zbog vaseg neznanja pravil. Ja jesam dobio kaznu za MG zato sto sam vam rekao da ste NPC-evi ali da sam prekrisio Fear nisam. Rekli ste mi da idem do auta kog ja zelim, rekli ste mi da bacim a zbog prethodnog rp-a sam morao tako, i to je to.
Ja se slazem da ovde nije bio dobar rp, zbog vaseg neznanja pravil. Ja jesam dobio kaznu za MG zato sto sam vam rekao da ste NPC-evi ali da sam prekrisio Fear nisam. Rekli ste mi da idem do auta k
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Ma ne, tebi je odlican rp da ti sa uperenim puskama uopste pitas pored kog auta da stanes umesto da se ne pravis pametan i stanes pored prvog kog vidis. To je prvo, a druga stvar, raspravljas se nesto, pricas bez veze, pravis se pametan, i da ti je neko rekao da biras auto, ja sam ti pre toga rekao da stanes uz crni auto iza tebe, pa si ti ipak odlucio da odes do zutog. Uostalom, na administratorima je, imaju snimke, pa cemo videti sta ce odluciti.
 

SRKI BOSS

Veliki lider
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
4
Već su odlučili a ti si mnogo kritičan što se tiče rpa prijatelju...
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Nisam kritican, nego se on poziva na RP-anje, a ovamo radi sve kako bi se izvukao iz situacije u kojoj je bio. Zna gde se nalazi, puca po nama, i onda je najbolje praviti se lud. Znaci ako si se vec odlucio na te korake, budi spreman i na posledice, a ne da izbegava i koristi RP kao olaksavajucu okolnost kako bi izbegao posledice. Daje metak po metak, i kao prica mi ovde da nije kriv. Sta treba, kad dobijem prehladu ili trovanje da kazem ovom sto me roba, slab sam, ne mogu da dam. Je l to dovoljno RP da se izvadim iz situacije?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom