- Joined
- Nov 28, 2023
- Messages
- 5
Dobro vece mujo dolazi uskoro 4 mjesec od moje blekliste pratim forume ovi sto su pisali za unban kao citeri i bleklistani i dobili drugi sansu zasto da i meni ne date drugu sansu ja jos nisam dobio nijednu sansu... molim te mujo ako postoji neka sansa da mi das da zaigram na vasem grand rp projektu tu sam jedino sretan i tu imam prijatelje skim se druzim i stvarno bih voleo nazad na vasem projektu da me vratite izvini od srca sto sam te uvredio svako pogresi jednom i ne ponavlja vise tu gresku zelim ti ugodnu noc i administraciji. moj diskord ako sta zatreba je: secretamke
Lep pozdrav, Amke
Lep pozdrav, Amke