Dobio sam ban za G.P 6.12 a nigde na forumu ne vidim bilo kakvu zalbu na moj id ili slicno...
kokzy Player Player Joined Nov 16, 2021 Messages 42 Dec 6, 2023 #1 Dobio sam ban za G.P 6.12 a nigde na forumu ne vidim bilo kakvu zalbu na moj id ili slicno...
Abraham Elkhabib Chief Administrator Chief Administrator Joined May 10, 2021 Messages 20,351 Dec 6, 2023 #2 odbijeno proslo je 48h od situcije