- Joined
- May 31, 2023
- Messages
- 124
Imam jedno pitanje. Ako sam i ja i lice bili izvan parametra dali smijemo nastaviti nas RP ili ja moram pustiti zbog parametara da kriminalac pobjegne. Ako se smije pucati dok smo oboje izvan imam samo pitanje di se ja u pov-u vidim i kako je mogao admin da vidi jesam li bio u ili izvan parametra. Ako se ne smije pucati na kriminalce jer su iz parametra izašli moja je onda greška a kaznu sam koju sam dobio sam završio već. Pozdrav Muji/Abrahamu