Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
1. Vaše ime IRL:Veljko
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00):15:00 do nekih 19:00 ili 20:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):5-8 h
6. Vaš Discord:velja_panther
7. Vaše ingame ime:Velja Panther
8. Vaš ID:17452
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a:State-a

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin?
elim postati administrator na Grand RP serveru jer sam strastveni igrač i želim doprinijeti zajednici na najbolji mogući način. Imam iskustvo u administraciji sličnih servera i igara te sam stekao vrijedne vještine u rješavanju sukoba, timskom radu i komunikaciji. Želim osigurati da Grand RP server bude sigurno i ugodno okruženje za sve igrače, te se radujem prilici da doprinesem održavanju reda i pravde na serveru. Spreman sam preuzeti odgovornost, biti transparentan u svojim odlukama i surađivati s ostalim administratorima i igračima. Motivira me stalno učenje i usavršavanje te sam spreman prihvatiti povratne informacije kako bih se razvijao kao administrator.

2. Koje su vaše prednosti?
-Brzo učim.
-Iskustvo u RP.
-Strpljiv sam.
-Brzo reagujem na situacije.
-Saslusam prvo oba dve strane pa onda pricam.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Za sada nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-DA
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
-Skola ponekad.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,060
Dupla aplikacija , na prvoj ste cak pozvani na intervju

Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom