- Joined
- Aug 2, 2022
- Messages
- 479
Pozdrav administracijo
Naime prije tjedan dana sam imao ispitivanje za vagose na kojem sam imao neke sitne greske koje su mi pomenuli i sve okej nisam uzo lidera i to je to, ali danas kada sam odgovarao za familiese odjednom svi ti odgovori koje sam ja rekao nisu tocni a prije tjedan dana jesu zelim da mi netko objasni kako i na koji nacin bi ja svakom administratoru na ovom serveru trebao udovoljiti i odgovoriti na pitanje kako on zeli a ne kako zapravo je, smatram da admin nije ispravno donio odluku proglasenja lidera i isto tako mislim da je isao samnom mnogo detaljnije u pitanje kako bi me natjerao na gresku sto sumnjam da je napravio s jeddnim kandidatom a na ispitivanju za vagose nisam imao toliko detaljna pitanja ako sam tocno odgovorio na pitanje. Hvala na citanju i posebni pozdravi za Ivasha.
Naime prije tjedan dana sam imao ispitivanje za vagose na kojem sam imao neke sitne greske koje su mi pomenuli i sve okej nisam uzo lidera i to je to, ali danas kada sam odgovarao za familiese odjednom svi ti odgovori koje sam ja rekao nisu tocni a prije tjedan dana jesu zelim da mi netko objasni kako i na koji nacin bi ja svakom administratoru na ovom serveru trebao udovoljiti i odgovoriti na pitanje kako on zeli a ne kako zapravo je, smatram da admin nije ispravno donio odluku proglasenja lidera i isto tako mislim da je isao samnom mnogo detaljnije u pitanje kako bi me natjerao na gresku sto sumnjam da je napravio s jeddnim kandidatom a na ispitivanju za vagose nisam imao toliko detaljna pitanja ako sam tocno odgovorio na pitanje. Hvala na citanju i posebni pozdravi za Ivasha.
Last edited: