- Joined
- Mar 25, 2023
- Messages
- 619
Dobio sam kaznu za G.P 6.15 jer sam navodno odbrojao 5 sekundi u 2 sekunde. Svi broje na taj nacin i nikad nije bilo problema jer se ipak odbroji. Da sam brojao sporije, opet ne bi bilo razlike jer je bio u animaciji.