- Joined
- Dec 8, 2023
- Messages
- 7
Dragi [Ivkezz_Obma],
Želim se izviniti zbog nedavno primljenog bana na GTAV RP serveru. Shvatio sam ozbiljnost situacije i želim izraziti iskreno žaljenje zbog svog prekršaja. Bio sam svestan pravila i prekršio ih, ali želim naglasiti da sam spreman naučiti iz svojih grešaka.
Molim te da razmotriš moj zahtjev za unbanom. Shvatio sam svoj prekršaj, preuzimam odgovornost za svoje postupke i obećavam da ću se pridržavati pravila ubuduće.
Unapred zahvalan na razumevanju,
[Matke_Reyli] ima 2 godine i vise od banovanog acc-a Hvala unapred !
Select for moderation
Želim se izviniti zbog nedavno primljenog bana na GTAV RP serveru. Shvatio sam ozbiljnost situacije i želim izraziti iskreno žaljenje zbog svog prekršaja. Bio sam svestan pravila i prekršio ih, ali želim naglasiti da sam spreman naučiti iz svojih grešaka.
Molim te da razmotriš moj zahtjev za unbanom. Shvatio sam svoj prekršaj, preuzimam odgovornost za svoje postupke i obećavam da ću se pridržavati pravila ubuduće.
Unapred zahvalan na razumevanju,
[Matke_Reyli] ima 2 godine i vise od banovanog acc-a Hvala unapred !
Select for moderation