Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42823
Players nickname
Nemanja Macher
Suspect ID
20562
Date of violation
Dec 10, 2023
Time of violation
02:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XKthgLH9Wd0

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
255
aj sto vas je on tu pucao,a mene koji sam bio na krovu i gde sam vas sprejao sa AR-om jel ste coravi i nemate oci da skontate odakle vas neko puca aj popij kafu pojedi keks i smiri se znam da ti je tesko
Jel zabranjeno brate zatraziti pov jednog veoma sumnjivog killa kao sto vidis na POVU? Aj da je mene samo onetapao,vec je i par mojih,napomenuo sam ako su svih 5 bili doubletapovi svaka cast,ali eto i snimak sam usporio i video gde je metak od mene odleteo,bas zbog toga sam zatrazio,i bagovanje radia nisam spomenuo to je manje vise i nbtn u poslednje vreme
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
503
Jel zabranjeno brate zatraziti pov jednog veoma sumnjivog killa kao sto vidis na POVU? Aj da je mene samo onetapao,vec je i par mojih,napomenuo sam ako su svih 5 bili doubletapovi svaka cast,ali eto i snimak sam usporio i video gde je metak od mene odleteo,bas zbog toga sam zatrazio,i bagovanje radia nisam spomenuo to je manje vise i nbtn u poslednje vreme
ja ti opet kazem da sam vam svima video glave sa krova i da sam vam lepio dangare po njusci i norm da ce decko doc i puci 1/2 puta i ti pao al kako os ko te ebe laku noc
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,041
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti zalbu
Trazi se ID 20562 da dostavi svoj POV
Ima rok 12h!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom