- Joined
- Aug 6, 2023
- Messages
- 51
dobio sam ban za gp 1.4 pre 10 minuta jel moguce da mi ostane ban na mainu a unban ili ako moze ranije ili za 60 dana na twinku 36710 obozavao sam ovaj projekat svaki dan sam bio u gradu bilo mi je drago stekao sam mnogo prijatelja i lepih trenutaka na grandu i nisam bio spreman na ovo 1.4 sam prekrsio kad jos nisam znao da je to zabranjeno izvinjavam se i nadam se unbanu spreman sam na moneywipe