Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Marabunta Grande I Ancceloti Nakari

Rejected
Status
Not open for further replies.

Ancceloti Reylii

Kolega
Player
Joined
Oct 30, 2023
Messages
30
1. Vaše ime IRL - Ante
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - +1
4. Prosjek online po danu - 5-10h
5. Vaš Discord - qncavar
6. Vaše ingame ime - Ancceloti Nakari
7. Vaš ID - 20122

  1. Suspend

  1. Newboy

  1. Senior Gangster

  1. Ghetto gangster

  1. Hitman
6.Capo 7.Grafiti team
  1. Grafiti Team Leader
  2. Turfer

  1. Panther
11.O.G
  1. Zamenik Šefa

  1. Šef

Lider za MARABUNTA GRANDE


  1. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
    • Pre svega, hvala na citanju moje prijave, bio sam u dosta organizacija obisao sve , i odlucio sam se da isprobam poziciju lidera na serveru. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opustenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksicnosti, te verujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.
    • U dosta org sam bio HC.I na osnovu mojeg znanja ja sam siguran u to da cu ja odlicno moci da vodim organizaciju. Imam spremnjenu ekipu koja ce uspeti da me isprati i da mi pomogne oko svega.
    Sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je MARABUNTA GRANDE. , U nekoliko recenica cu reci kako ce funkcionisati moja organizacija. Kada govorimo o clanovima , svakom mom clanu ce biti podjednako gledan njegov trud tako i dat bonus za sve.



  2. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
    Trenutno stanje sa organizacijama je relativno lose , nema RP aktivnosti , talacki , pljacki samo kada je to obavezno. Talacke, GS, bi pravio i preko dana, da bi se i drzavne organizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talacke, ne kao do sada samo u vecernjim, nocnim satima. Napadi na state object-e ce se dosta popraviti jer u zadnjem vremenu ih uopste nema skoro. Svaki clan bi imao svoju grupu gde bi oni isli zajedno i obavljali svoj posao na primer ( Grafitti team, State Object napad , Tajne ) Takodje bi napravio turnir svojoj organizacija za najaktivnje clanove nekih grupa. Svake nedelje ce se HC gledati aktivnost njih i najaktivnija grupa ce osvojiti odredjenu nagradu bilo to RankUP , Bonus.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom