Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 18, 2023
Time of violation
01:36
Proofs
https://youtu.be/KWvupFYjHL4?si=UsfzG1Js9nOVG_jk

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,898
Poštovanje

Dostavljam Vam video dokaz gdje sam prije pocetka klipa na 20minuta ,ubacen u LI od strane lidera. Vodili smo normalan razgovor i pokazivao mi je kako se uredjuju oglasi, nakon odredjenog perioda isti me pita u kojoj sam familiji, gdje mu odgovaram u zambadi. Nakon cega mi govori neke stvari i probleme sa kojima ja nisam povezan niti znam o cemu se radi, kasnije sam saznao da je imao svadje sa ljudima iz moje familije, naravno odmah me izbacio iz organizacije, gdje se i to vidi u klipu i uklonio rolove sa discorda, mislio sam u pocetku da je neka šala, ali kasnije sam shvatio da je ozbiljan, samim tim sto mi nije rekao zasto sam izbacen iz organizacije i na ovaj nacin sto me izbacio iskazao je veliko nepoštovanje prema meni i nisam to zaslužio da ispaštam zbog njegovih privatnih problema sa random ljudima. U logovima mozete provjeriti kad me ubacio i izbacio. Daniele sram i stid da te bude da na onakav nacin me odjebeš
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Stavite ispravan naslov.
  • Rok 15 sati
 
Last edited:

Logmex Gambino | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Player
Joined
Sep 4, 2021
Messages
432
Poštovana administracijo, lik ne snima u svim Slojevima,ne vidi mu se Discord da priča!!!
G.P 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana

Hvala na Paznji !!

Prijatan dan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom