Kao i svi kad krenu igrati neku igricu ne znaju sve tako i ja nisam uopste znao pravila igrao sam 2 godine nisam ucio pravila jer sam mislio da mi nece trebati i da necu krstiti pravila i tako sam isao iz porodice u porodicu naucio sam par pravila kao sto su G.P 6.15VDM itd ali nisam znao opširnije pravila.Prihvatam svoju gresku.Napravio sam novi acc ali voleo bi opet poceti na starom.
Hvala na citanju.
Hvala na citanju.