Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30331
Players nickname
Vito_Kennedy
Suspect ID
41954
Date of violation
Dec 18, 2023
Time of violation
20:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bOIrxK0WPsY

Gopkuu

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
12
Pozdrav. Na snimku se može viditi kako dva plava automobila dolaze kod SAHPa i DMaj po njima. Moj drugar u bijemo odjelu je bio dolje kod njih i također su pucali na njega.
Mi nismo u nikakvoj vezi sa njma. Nako toga dolazi policajac te me hapsi bez razloga, stavlja mi lisice sa prednje strane bez izgovaranja komandi/naredbi. Moj kolega im govori da ja nisam pucao i oni me pe privode i hapse me te mi daju 100k kazne i 70minuta zatvora. Mogu vam dostaviti naknadno dokaze gdje mi policajac trazi 100k da me pusti na sobodu. Stvarno ovo nije ok sta je on uradio i nadam se da se nece ponovit jer ja i drug smo bili tu zbog osiguranja a ne da pravimo probleme i slicno. I da jos dodam na ovu temu pretrazio me je i oduzeo mi oruzije.
 

Gopkuu

Player
Player
Joined
Dec 18, 2023
Messages
12
Snimao bih i duze ali nazalost sam ostao bez memorije na hard disku
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
239
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Molimo priložite dokaze cijele situacije do kraja
Rok je 8h
 

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
538
pozdrav ja sam osumnjicen 1. kao sto vidis u povu nisam znao ko je pucao a oni su odma pobegli vi st jedini bili tu ja kao policajac moram stiti drzavu ja sam ti prisao pretrazio te ti si imao ilegalne stvari 2, nisu snimjeni svi slojevi i pricate na discordu 3. imam pov gde se sve lepo cuje ako bude reko maed da dostavim hocu 4. ja sam imao potpuno prava da te hapsim imao si ilegalne stvari a neko je iz te okoline pucao
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
239
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Pov nije dostavljen​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom