Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Impostor
Suspect ID
23828
Date of violation
Dec 20, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Lucian-

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
19
Dobra večer,

ID 19352 dobio je davno 4 crne ski maske na zatvoru, koji dan kasnije je 3 maske dao ID-u 23828.

Provjerite kako su ta dva ID-a obavila tu transakciju, jer svaka ski maska je tad vrijedila 35mil+. I vjerujem da se tu radi o krsenju pravila tj. 100% sam siguran u tu činjenicu.
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
266
Dobra večer,

ID 19352 dobio je davno 4 crne ski maske na zatvoru, koji dan kasnije je 3 maske dao ID-u 23828.

Provjerite kako su ta dva ID-a obavila tu transakciju, jer svaka ski maska je tad vrijedila 35mil+. I vjerujem da se tu radi o krsenju pravila tj. 100% sam siguran u tu činjenicu.
Pa ti si sveznalica, bistrica, dusa draga mala slatka sve u detalj znas al si informisan do kurca i nazad😄
 

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
181
Dobra večer,

ID 19352 dobio je davno 4 crne ski maske na zatvoru, koji dan kasnije je 3 maske dao ID-u 23828.

Provjerite kako su ta dva ID-a obavila tu transakciju, jer svaka ski maska je tad vrijedila 35mil+. I vjerujem da se tu radi o krsenju pravila tj. 100% sam siguran u tu činjenicu.
Zamisli čime se ti baviš dečak, moram da te razočaram maske su kupljene po ceni od 30m komad a ti si debil i tebi spasa nema sinko. Nemoj da reportuješ ljudi više jer neko ima da ti naplati internet skorije. Svako dobro
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
231
Dobra večer,

ID 19352 dobio je davno 4 crne ski maske na zatvoru, koji dan kasnije je 3 maske dao ID-u 23828.

Provjerite kako su ta dva ID-a obavila tu transakciju, jer svaka ski maska je tad vrijedila 35mil+. I vjerujem da se tu radi o krsenju pravila tj. 100% sam siguran u tu činjenicu.
Alo lukas miran
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom