Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Žalba oko servera | Pacconi Attrazione | 9165

Status
Not open for further replies.
Your ID
9165
Players nickname
Pacconi Attrazione
Administrators nickname
Mujo Abraham
Date
Dec 20, 2023
Time
20:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Pozdrav svima.

Pišem ovaj post pošto vidim da su velikoj vecini vas oči zatvorene na duge staze. Pogledajte ljudi šta ste nam napravili od servera. Server više nije server već dječji vrtić u kojem vlada bezobrazno ponašanje i sve samo ne roleplay. Rečenice kao što su "Jer može drugi jezik", "jer može ooc" postale su normala da se pitaju, a to su sve igrači izmislili te admini šutili dugi vremenski period. Najbolji primjer toga je da kazne više ne postoje sve do trenutka kada dobijes demorgan i u tom istom vrijede "RP pravila". Server se sveo na forum i "kačenje" umjesto na druženje i uživanje dok igraš igricu. Roleplay pravila neka do dan danas ni nemate dobro osmišljen koncept te Vam ista nisu ni napisana, a kamoli da se poštuju ingame. Neki od admina čak i dodaju nova svoja pravila što se tiče biografija da bude sve samo ne dobar RP. Pogledajte malo druge recimo Grandove projekte i pogledajte nas RS, maleni RS stoji na dnu ljestvice iz kog razloga jer mislim da ovakav tip servera prolazi samo kod nas i našeg mentaliteta, Grand RS totalno zabačen server, apsolutno ne mjenjate ništa da se situacija popravi, ali vidim da ide samo prema gorem i to iz dana u dan. Neke ljude se takoder previse i branilo što ste i sami svjesni kao i Admine koji su do skoro odletili. Mislim da je puno ljudi već uveliko sve jasno i da se nema šta raspravljati, ovaj post služi samo kao kritika pogotovo Abrahamu i Muji do kojih treba i doći te bih još jednom zamolio da popravite nešto što već duže vrijeme pravi problem te da ne gledate financijisku korist iz ovoga.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Ovim postom pristajem ukoliko sam prekršio ijedno pravilo da vrijeđam server i tomu slično na potpuno brisanje i blacklistu imovine sa accounta ID 9165 - Pacconi Attrazione
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Hello Nepal. I would like to ask you to take a closer look at the work of your Grand RS server, which I think has been in a deep sleep for a long time and some things are not working as they should. The server has gone completely in the wrong direction and the rules themselves are not even written properly, and on top of that, people still break the rules wherever they go. This is not Roleplay. I had my server for 3 years and I can tell you that the number of players that I had and that Grand has now on the RS server cannot be compared, but I can also say that my server with my staff worked better with so many players than this server is currently running. Why is Grand RS a neglected server? It seems to me that you are the least concerned about our server and that you as its Owners should come and completely review who is in your Administrators and how they function, as well as the players themselves and the events on the server that need to be monitored. Thank you for everything if you read it, since this message must be reviewed by someone higher than Abraham and Muja, who are Chief Admins on the Grand RS server. Thank you one more time.
 

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Nisu krivi Mujo i Abraham sto se ne placaju admini RL parama. Ja kad se setim kome su sve dali admina smesno, jos gore ispitivanja za lidere, oni sto ispituju bilo je da ne znaju pravila. Uzmu org disband posle 5 dana. Treba izbaciti pravila da ako si jednom drzao FIB, kao Zajcev naprimer, (najbolja org u kojoj sam bio i fib a bio sam u dosta), moze dobiti da opet bude lider Fiba posle recino 6 meseci. Ok je dati sansu novim igracima ali ti realno da uzmes org ti treba ekipa ili familija ili da znas dosta ljudi. Server se sveo na klanove gde klinci rade ista sranja svaki dan i unistavaju roleplay. Ja razumem da svako ima pravo da igra, ali Gta 5 je koliko znam na zapadu zabranjen za decu, a ovde je pola servera 12 godina. Svejedno nece potrositi dinara na igru jer nemaju, a i cene nisu za nas Balkanski standard. Ja razumem da je adminima seniorima tesko sve sam, al tako je to kad se placa plata grand coinsima. Pola njih udje u Admine da samo vidi kako je i da misli da je neko bitan. Zato i ne igram mesecima, jer je sve vec vidjeno. Svi se znaju i mgaju preko ID. Kurce se u igri, mozes reci nekome pusi kurac picko i kao po roleplayu. Aj u stvarnom zivotu govori to muskarcima po gradu, dobices batine, kao sto bi od mene dobili. Tako da vredjanje ic i oc je najgluplja stvar. Isto tako vodjenje organizacije moras svaki dan 2h, jeste vi ljudi ludi? Pa na posao za pare ne ides svaki dan. Ng isto moras cuvas kapije a niko nece u ng jer nalozena deca dolaze da ubiju kapije i pokupe oruzije. Najgluplje pravilo, moras po roleplayu cuvati kapije. Aj ti udji u Americku bazu u RL ako si kriminalac, to bi trebao da je fear rp osim ako nije fz raid. Stavljate ng najtezu org na metu svih gengove kradjom municije. Isto tako najgluplje pravilo 5 sekundi da brojis nekome, u rl niko ti nece reci imas 5 sekundi da se sklonis i upucati te. Ako je vec potegao oruzije upotrebice ga. Svelo se na ko kome pre krene da broji i izbroji do 5 taj ubija jer ovaj recimo kasni sekundu. Onda auta su vam nerealno jaka i sa kad juris kola sa anti radarom nema sanse da ih uhvatis. Gengovi isto nemaju sanse kad moraju gun store da rade ili prodavnicu jer dodje sav state, ako je sav state udruzen, zasto ne bi mogli gengovi kao na talackim. A na auto geng org ne mozes staviti anti radar sto je isto glupost jer te ugase uvek. Onda aj sto state ne sme na talacke i pljacke kolima, nego geng ne sme. Cekaj druze ti si pripadnik kriminalne strukture u rl kriminalci voze najskuplja kola koja oce. Mnogo stvarno je nelogicno ovde al me mrzi da pisem. Ako me banuju radi ovoga onda jbg sta je tu je.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
10,186
dostavi mi u novoj zalbi svoje prijedloze sta i kako bi ti uradio da se popravi ta situacija koja tebi smeta ili kao sto ti kazes " vecini "
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom