Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
39683
Players nickname
Anja Plavsic
Suspect ID
44101
Date of violation
Dec 22, 2023
Time of violation
12:11
Proofs
https://imgur.com/a/sGHr07y

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Bivši pripadnik EMSa nije razdužio masku i prodaje ju na pijaci, tezga br. 10


Na dostavljenoj slici je slika sa tezge i slika sa discrod maska-log


Molim lidera da potvrdi prijavu.
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Nisam znao da treba vratiti masku iz emsa, ja sam bio izbacen i nije mi nitko rekao da je trebam vratiti. Vidio sam da dosta ljudi prodaje te maske na pijaci i mislio sam da ih mogu prodavati. Spreman sam vratiti masku.
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Nisam znao da treba vratiti masku iz emsa, ja sam bio izbacen i nije mi nitko rekao da je trebam vratiti. Vidio sam da dosta ljudi prodaje te maske na pijaci i mislio sam da ih mogu prodavati. Spreman sam vratiti masku.
Pre svakog zapošljavanja i davanje maski rečeno je da je OBAVEZNO vracanje maski.. I ti sada od nas praviš debile jer drugačije ne bi ni vratio masku. Pitali smo te da vratiš ti si se pravio lud i pametan.. Toliko o tome, a volio bi kada bi ovu zalbu radio Allen Sikter..
 

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Prije zaposljavanja u EMS, svi su upozoreni da je medicinska maska vlasnistvo Bolnice i da prilikom prekida radnog odnosa ste dužni vratiti masku inače će te snositi sankcije.

''Nisam znao'' apsolutno svi kazu i na kraju prodaju vlasništvo Bolnice na pijaci...
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Pre svakog zapošljavanja i davanje maski rečeno je da je OBAVEZNO vracanje maski.. I ti sada od nas praviš debile jer drugačije ne bi ni vratio masku. Pitali smo te da vratiš ti si se pravio lud i pametan.. Toliko o tome, a volio bi kada bi ovu zalbu radio Allen Sikter..
Vidi druze ja sam samo jednog dana bio izbacen iz Organizacije. Nisam znao da se treba vracati maska i nitko mi se nije javio u vezi toga u discordu niti u igrici. Evo sad kad znam sspreman sam vratiti masku.
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Prije zaposljavanja u EMS, svi su upozoreni da je medicinska maska vlasnistvo Bolnice i da prilikom prekida radnog odnosa ste dužni vratiti masku inače će te snositi sankcije.

''Nisam znao'' apsolutno svi kazu i na kraju prodaju vlasništvo Bolnice na pijaci...
Izbačen sam prije mjesec dana, nitko mi nije rekao zasto i nitko mi nije rekao nista u vezi maske, Ja cu je vratiti odmah sada. Vidio sam razne medicinske maske da se prodaju na pijaci te sam stavio i svoju. Moje isprike stavrno mi nije palo na pamet da se maska treba vracati
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Vidi druze ja sam samo jednog dana bio izbacen iz Organizacije. Nisam znao da se treba vracati maska i nitko mi se nije javio u vezi toga u discordu niti u igrici. Evo sad kad znam sspreman sam vratiti masku.
Razumem sve, ali mi nikada ne izbacimo ljude iz bolnice bez da vrate masku.. A i da se desilo slucajno javis se na discordu, a ne odma da ides na pijacu.. Ukoliko ti je stalo do 300-400k javi se meni i daću ti..
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Razumem sve, ali mi nikada ne izbacimo ljude iz bolnice bez da vrate masku.. A i da se desilo slucajno javis se na discordu, a ne odma da ides na pijacu.. Ukoliko ti je stalo do 300-400k javi se meni i daću ti..
Pa evo mene ste izbacili a niste mi tražili masku nazad, nisam ZNAO da se treba vraćati, a da jesam javio bih se. Kao sto sam rekao izbacen sam prije skoro mjesec dana
 

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Ok nisi znao, moje pitanje da li bi tako prodavao pancire GOVa, NGa, FIBa, SAHPa, LSPDa sa teorijom nisam znao? Da li vidis po gradu igrače da nose medicinske maske i da to spada pod nešto regularno? Šta misliš zašto postoji maska-log na discordu?
 

Matejaa1

Player
Player
Joined
Oct 15, 2023
Messages
51
kao sto je rekao vise puta, izbacili ste ga bez ikakvog razloga i upozorenja da treba da vrati stvari koje pripadaju bolnici. mislim da je to vas propust i da on nije kriv jer kako je rekao a i ja sam vidjao na pijaci se prodaje dosta takvih maski. nista od ovoga ne bi bilo da ste lepo rekli da treba da vrati sve stvari koje je imao a pripadaju bolnici a ne da ga samo izbacite.
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
kao sto je rekao vise puta, izbacili ste ga bez ikakvog razloga i upozorenja da treba da vrati stvari koje pripadaju bolnici. mislim da je to vas propust i da on nije kriv jer kako je rekao a i ja sam vidjao na pijaci se prodaje dosta takvih maski. nista od ovoga ne bi bilo da ste lepo rekli da treba da vrati sve stvari koje je imao a pripadaju bolnici a ne da ga samo izbacite.
Pa svi igrači koji su prodavali na pijaci su banovani.. A i mi nikada ne izbacujemo bez razloga, možda je dobio warn i on automatski po skripti bude izbačen.. Ukoliko se tako nesto desi javis se nama privatno ili čak na ems discordu napises da imas problem i da si izasao i da trebas vratiti masku.. Mislim ne znam zasto i postoji uopste maska log na discordu, a i pitali smo te da vratiš masku i nisi hteo.. tek kada si stavljen na forum želiš da vratiš. Molio bi administraciju da off topic kazni koji uopste nisu ni član bolnice.
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Ok nisi znao, moje pitanje da li bi tako prodavao pancire GOVa, NGa, FIBa, SAHPa, LSPDa sa teorijom nisam znao? Da li vidis po gradu igrače da nose medicinske maske i da to spada pod nešto regularno? Šta misliš zašto postoji maska-log na discordu

Pa svi igrači koji su prodavali na pijaci su banovani.. A i mi nikada ne izbacujemo bez razloga, možda je dobio warn i on automatski po skripti bude izbačen.. Ukoliko se tako nesto desi javis se nama privatno ili čak na ems discordu napises da imas problem i da si izasao i da trebas vratiti masku.. Mislim ne znam zasto i postoji uopste maska log na discordu, a i pitali smo te da vratiš masku i nisi hteo.. tek kada si stavljen na forum želiš da vratiš. Molio bi administraciju da off topic kazni koji uopste nisu ni član bolnice.
Dobro onda te i ja molim POV ili Screenshot kako si me molio da vratim masku. Molio bih i administraciju da vidi kako sam izbacen zato što više od mjesec dana nisam dobio nikakv warn što se i može vidjet na forumu. Također zašto služi kanal Izbačen kada se ne koristi, nisam znao ni razlog zašto sam izbačen niti mi se tko privatno javio. Odmah nakon što sam bio izbačen sam se pridružio organizaciji Ballas što se sve može provjerit u logovima. Pa ta tvoja laž kako sam izbačen zbog warna pada u vodu... Još jednom ponavljam administracija može sve u logovima provjerit.
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Dobro onda te i ja molim POV ili Screenshot kako si me molio da vratim masku. Molio bih i administraciju da vidi kako sam izbacen zato što više od mjesec dana nisam dobio nikakv warn što se i može vidjet na forumu. Također zašto služi kanal Izbačen kada se ne koristi, nisam znao ni razlog zašto sam izbačen niti mi se tko privatno javio. Odmah nakon što sam bio izbačen sam se pridružio organizaciji Ballas što se sve može provjerit u logovima. Pa ta tvoja laž kako sam izbačen zbog warna pada u vodu... Još jednom ponavljam administracija može sve u logovima provjerit.
Može, ali zasto bi tražio POV ne razumem jel neki event? 🤣
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Pa da baš vidim kada i gdje si me molio da ti vratim masku. Vidjet ćemo tko laže administraciju.
Pod 1. nisam rekao da smo te “molili”
Pod 2. nisam mislio na sebe nego na celi EMS.. Nauci razliku, a i jasan je dokaz čim je maska na pijaci da je želiš prodati i automatski je iskorišćavanje skladišta organizacije u svoje svrhe..
 

DukishaSavic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
118
Namestaju momku ban a nije jedini koji prodaje medicinske maske na pijaci. Ja bih u ovom slucaju disbandovao EMS zbog toksicnosti lidera.
 

Pavle AlCaponeee

Player
Player
Joined
Apr 29, 2023
Messages
109
Namestaju momku ban a nije jedini koji prodaje medicinske maske na pijaci. Ja bih u ovom slucaju disbandovao EMS zbog toksicnosti lidera.
Off top, šta pričaš liče kakav lider kakva toxicnost ne blamiraj se molim te.. Lider je jedinu poruku napisao da je bivši član ems i da nije vratio masku..
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
Pod 1. nisam rekao da smo te “molili”
Pod 2. nisam mislio na sebe nego na celi EMS.. Nauci razliku, a i jasan je dokaz čim je maska na pijaci da je želiš prodati i automatski je iskorišćavanje skladišta organizacije u svoje svrhe..
Napisao si da ste “me pitali da vratim masku“. A izbacili ste me iz organizacije bez razloga niti ste mi sta rekli o maski nakon toga kao sto sam i prije rekao ni na discord ni u igrici. A sad lažeš u svoju svrhu a nemaš ni dokaze. Ja sam mislio da se maska može prodavati ali eto napravio sam pogrešku koju priznajem, ali mogu je popraviti zato što je maska još kod mene i nekoliko sam puta napisao da je mogu vratit. Ali eto Administracija će odlučiti tko tu laže i kome priča baš ne drži vodu. Da ste mi stvarno nešto napisali da vratim masku i da se ne smije prodavati ja bi to ispoštovao. A sad me tu kacite na forumu zato što se vidjeli masku na pijaci, što znači da ne vodite nikakvu evidencije zbog vašeg propusta što me niste upozorili da vratim masku.
 

Roko Baric

Player
Player
Joined
Jun 8, 2023
Messages
43
I sam si rekao da nikada ne izbacujete ljude koji ne vrate masku, ali evo izbacili ste mene koji sam imao masku. Niste je tražili nazad niti sam išta znam da li se maska može prodavat ili ne... Malo se zapitaj tko je tu napravio pogrešku...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom