Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16627
Players nickname
Richard Castello
Suspect ID
5573
Date of violation
Dec 22, 2023
Time of violation
14:58
Proofs
https://youtu.be/Bqw2xABCRzc?si=nuYhj8qOgQbc20fp

maki maxx

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
24
na sminku se ne cuje ni tvoj glas ni na prvom ni na drugom ja ne znam kako je onaj admin prihvatio onaj prvi zate sad ide zalba i na njega
 

maki maxx

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
24
3.2 Rodbinu ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovnu | 180 minuta ili ban do 7 dana, ovde ja nit sam spominjao roditelje nit ista jesi ti dobar?
 

Richard Castello

Player
Player
Joined
Jun 30, 2023
Messages
47
ukljuci glas kako psujes pa ce biti reseno.
Glas mi je bio iskljucen nisam znao a ti posalji ovde Odma pov ako imas da sam psovao Naravno nemas pov jel nisam psovao a ako imas pov odma okaci i odma nek me kazne za 3.2 Srdacan pozdrav Na snimku se lepo vidi kako me Vredjas
 

maki maxx

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
24
Glas mi je bio iskljucen nisam znao a ti posalji ovde Odma pov ako imas da sam psovao Naravno nemas pov jel nisam psovao a ako imas pov odma okaci i odma nek me kazne za 3.2 Srdacan pozdrav Na snimku se lepo vidi kako me Vredjas
jeste iskljucio ti se glas sam na video verujem ti hahah aj ukljuci glas i postavi video pa da vidimo ko ce dobit sta hahah ae pozz
 

maki maxx

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
24
kao prvo 3.2 nisam ti ni spomenuo nit roditelje nit ista nauci pravila mal kad vec igras.
 

maki maxx

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
24
richarde ajde postavi video sa tvojim glasom da vidimo koga ce da kazne haha
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,457
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu
POV Sa glasom nije dostavljen​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom