- Joined
- Aug 24, 2023
- Messages
- 588
Postovana administracijo,pre svega zelim da kazem da nemam nista protiv administratora Jack-a.Zelim da izrazim svoje nezadovoljstvo zbog toga sto sam prijavu za SAHP napisao pre nego sto su vec pregledane sve prijave i odluceno ko prolazi dalje,a meni je admin Jack odgovorio da su prijave za SAHP zavrsene.Izvolite link prijave gde se vidi da sam se prijavio u 1:21,dok je admin konacnu odluku za sve prijave doneo u 1:50.https://gta5grand.com/forum/threads/555283/
Mislim da bi bilo fer da budem pozvan na ispitivanje.
Hvala na razumevanju, ugodan ostatak dana.
Jos jednom da napomenem da nemam apsolutno nista protiv Administratora Jack-a,samo bih voleo da se pojavim na ispitivanju.
Mislim da bi bilo fer da budem pozvan na ispitivanje.
Hvala na razumevanju, ugodan ostatak dana.
Jos jednom da napomenem da nemam apsolutno nista protiv Administratora Jack-a,samo bih voleo da se pojavim na ispitivanju.