Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24209
Players nickname
Stranac
Suspect ID
0000
Date of violation
Dec 24, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7CGluwr3grc

Leonardo Lala

LaLa
Player
Joined
Jun 3, 2023
Messages
76
Hahaha, jadno ali prejadno. Ovaj 40106, mozda je pritisnuo slučajno levi klik. Ali znaš takodje šta, taj 40106 ti se zove Josip Tigaumoci. I ja sam u mogućnosti da ti ga umocim tako da biraj. Ne znam šta je sad FIB skrivio tebi Taxi i tvom drugaru Kitalyu, (khm,khm) Vitaly-u pardon. Dečko je uzeo FIB juče i nit vas je drndao dok ste patrolirali njivama, čak je i bio kod vas. Oprem dobro!
 

Josip Zemunaccc

Player
Player
Joined
May 7, 2023
Messages
8
ma nema potrebe da pise ista na ovu zalbu koja nema nikakvog smisla

ps: Leonardo Lala sad je Josip Migamoci
momci prestanite bit zbunjari.

nek momak nauci da kad se uradi alt tab u igricu da slucajno opuca karakter u nekim slucajevima
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Тајкси брате шта ти треба ово?Ако хоћеш да радиш у Фиб дођи човек..А ти Витали си до јуче плакао знаш и сам да се скину залбе да добијеш Микачуа а не знаш Мг шта је..Немојте то брацо.
Бuk brt Kaze istinu Aj tajksi i Vitaly idite perite sapune
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
422
Hahaha, jadno ali prejadno. Ovaj 40106, mozda je pritisnuo slučajno levi klik. Ali znaš takodje šta, taj 40106 ti se zove Josip Tigaumoci. I ja sam u mogućnosti da ti ga umocim tako da biraj. Ne znam šta je sad FIB skrivio tebi Taxi i tvom drugaru Kitalyu, (khm,khm) Vitaly-u pardon. Dečko je uzeo FIB juče i nit vas je drndao dok ste patrolirali njivama, čak je i bio kod vas. Oprem dobro!
offtop na forumu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom