Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44629
Players nickname
Mateo Ulemek
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 22, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/kRLAjdw

Mateo Ulemek

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
29
Dobro vece draga administracijo.Danas posle duzeg vremena sam se uzeleo granda.Napravio sam gresku,i obecavam vam da necu vise to raditi.Moj drug bogdan armani je isto napisao to za unban zato sto sam zbog njega i dobio al sam sve sada popravio.Zamolio bih vas da me vratite da mogu igrati,lajvao bih i snimao videe za grand.Ovo vam pisem 3 put znam da cete decline al barem se trudim.Srdacan pozz draga administracijo.
 

Dzuliano Elchapo

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
82
Dobro vece draga administracijo.Danas posle duzeg vremena sam se uzeleo granda.Napravio sam gresku,i obecavam vam da necu vise to raditi.Moj drug bogdan armani je isto napisao to za unban zato sto sam zbog njega i dobio al sam sve sada popravio.Zamolio bih vas da me vratite da mogu igrati,lajvao bih i snimao videe za grand.Ovo vam pisem 3 put znam da cete decline al barem se trudim.Srdacan pozz draga administracijo.
Ajde administracijo ispunite mu zelju za bozic
 

Bogdan Armaanii

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
8
Postovana administracijo,ja sam se zalio na ovu osobu pre par meseci i dobila je ban.Ne davajte unban.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom