Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9165
Players nickname
Nemanja Zajcev
Suspect ID
19165
Date of violation
Dec 25, 2023
Time of violation
14:50
Proofs
https://youtu.be/dLEQweIBOsg

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Sve se vidi u pov.
(MG) - Saznaje da sam advokat
(RP2WIN) - korištenje mg informacija da bi pobijedio, govori rekao si da si advokat( nigdje u snimku nije spomenuto)
(FAIL RP) Član org FIB vidi advokatsku komoru te oduzima mi advokatsku dozvolu bez ikakve provjere jesam li uopče advokat)
 
Last edited:

Nemanja Zaicev

Leader
Leader
Joined
Mar 13, 2022
Messages
426
O kakvom MG-u ti pricas buraz.Sve sto urade drzavne organizacije se vidi i nikakav MG nije.
Takodje oduzimanje dozvola je vrlo moguce bez bilo kakvog MG-a.
Ovo je MG
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
E pa momcino niko od tih ljudi nije u istoj org niti je povezan sa rp situacijom priloženom u videu. To i dalje ne opravdava da si neki poseban lik koji može kršit pravila gdje god stigne moj Nemanja.
 

Papic Zambad

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
106
a ako nije problem da mi kazes sta je ovde tacno failRP?
i defaj se sledeci put kad snimas da znas
 

Papic Zambad

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
106
E pa momcino niko od tih ljudi nije u istoj org niti je povezan sa rp situacijom priloženom u videu. To i dalje ne opravdava da si neki poseban lik koji može kršit pravila gdje god stigne moj Nemanja.
nisu u istoj org a on ti prica sta treba da radis?
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Ljudi su iz fama totalno nebitno znaci nisu ljudi iz org. Fail RP se ne vidi cak na snimku što ima sreće a moram pogledati gdje je taj video točnije oduzeta advokatska licenca pritom da ni ne zna da sam advokat ic putem te ju FIB agent oduzima što je čist fail.
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Slobodno neka Admini pogledaju da je skinuo u tom vremenskom periodu te da ne pričam gluposti.
 

Nemanja Zaicev

Leader
Leader
Joined
Mar 13, 2022
Messages
426
Na povu nema,oni nisu iz org.Admini da gledaju nesto sto na videu nema a Paja i ja smo kumovi.Koga zajebavas ti druze..
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom