- Joined
- Dec 24, 2023
- Messages
- 1
Zdravo,
Zeleo bi prvo da se izvinem zbog toga sto sam nesvijesno uradio,vratio sam se nakon 2 godine ne igranja RP-a i izletilo mi je slucajno,prije toga nisam imao nikakvih warnova niti banova dok sam aktivno igrao
Pa me zanima da li postoji mogucnost da se trajanje bana smanji posto stvarno mi se igra a mislim da je trajnost bana od 7 dana igracu bez i kakvih warnova ili banova prije malo pretjerano
Hvala,
Lijep Pozdrav
Zeleo bi prvo da se izvinem zbog toga sto sam nesvijesno uradio,vratio sam se nakon 2 godine ne igranja RP-a i izletilo mi je slucajno,prije toga nisam imao nikakvih warnova niti banova dok sam aktivno igrao
Pa me zanima da li postoji mogucnost da se trajanje bana smanji posto stvarno mi se igra a mislim da je trajnost bana od 7 dana igracu bez i kakvih warnova ili banova prije malo pretjerano
Hvala,
Lijep Pozdrav