Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
40073
Players nickname
Tonee_Capone
Suspect ID
43053
Date of violation
Dec 25, 2023
Time of violation
21:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=cKII2Olnsoo

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
207
vazi dođite ti i tvoj prepametni prijatelj do arene 2v1 da vam oderem te male guzice
spusti malo muda na zemlju da te ja nebi spustio decko sto me nisi jucer dobio na sferi nisi jer si mrtva njubina koja kaci ko pickica na forumu pa misli nesto ce postici aplauz decko uspijo si u zivotu hahahah
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
вази дођите ти и твој препаметни пријатељ до арене 2в1 да вам одерем те мале гузице
Бaki ne treba mi niko mogu sam na tebe i onog tvog misala koji mi se kurci tamo a ti i on mi placete da mi prodate jebene metke decko Aj pali majmune mali
 

Tone_Capone

Leader
Leader
Joined
Mar 7, 2023
Messages
169
spusti malo muda na zemlju da te ja nebi spustio decko sto me nisi jucer dobio na sferi nisi jer si mrtva njubina koja kaci ko pickica na forumu pa misli nesto ce postici aplauz decko uspijo si u zivotu hahahah
Pokemonu mali smiri se nemam vremena za tebe i tvoje gluposti shvati da te usro kill i da za to nemas pov cekamo administraciju da resi problem
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
207
Бaki ne treba mi niko mogu sam na tebe i onog tvog misala koji mi se kurci tamo a ti i on mi placete da mi prodate jebene metke decko Aj pali majmune mali
Vidis da lik nije pri sebi kaci me za to sto sam ga fer borbu dobio na sferi pa sada place tu na forumu HAHAH bravo uspio je u zivotu netko jbg shvati pre ozbiljno igricu od stvarnog zivota
 

Tone_Capone

Leader
Leader
Joined
Mar 7, 2023
Messages
169
Vidis da lik nije pri sebi kaci me za to sto sam ga fer borbu dobio na sferi pa sada place tu na forumu HAHAH bravo uspio je u zivotu netko jbg shvati pre ozbiljno igricu od stvarnog zivota
Vidi se da da nemas drugog posla nego pisati i raspravljati se na forumu HAHAHAH
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
207
Pokemonu mali smiri se nemam vremena za tebe i tvoje gluposti shvati da te usro kill i da za to nemas pov cekamo administraciju da resi problem
nije on kod mene u famu a druga stvar spusti muda uspio si u zivotu ali i dalje mi mozete pusit kurac decko zgazio sam te na sferi i opet cu 30 dana ce proci onda cu te karat da nisi svijestan :)
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
207
Nakon pregleda dokaza ne mogu zakljuciti ovu zalbu
Zahtjevam POV sa eventa od igraca 43053
Rok 8h
nema sta Ficoo batonga banaj da odma mogu traziti pc check jer mi se neda cekat

Ajmoo sad ce gorit club chat sad ce biti pun kurac toxicnosti u club chatu idemooo ;)
 
Last edited:

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Ti kao svaki drugi igraci trebas imati pov 48h i tu je kraj bolime kurac sto te usro taj tap iskr ruke nemas sad dodi 1v1 oderem te 20 razlike no sikirkiki bro
Kao sto smo videli u powu nemas ruke bata te sramio sa zemljom nas a ti ovde placi idi placi misalu svom i traži mu pelene jer si se usro a to se i videlo na powu
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Ti trebas imati pov od tog eventa 48h spreljeno ako imas dostavi ga ako ne krsis P.D 1.7
On ne treba da snima uopste jer je to njegovo a on ne snima jer zna da je cist a ti uvek snimas da svakakve killove kacis a samo je do toga da ti nemas rukice
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Молио бих администрацију да казне све оффтопиц коментаре!
Хвала

[МЕДИА=иоутубе]ЛИБВИ0ДдЛкЕ[/МЕДИА]
Мa kaznicu te ja svaki put kad te vidim🙊🐵🙊🐵🙊🐵
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
207
Molio bih administraciju da kazne sve offtopic komentare!
Hvala

bravo si postigao nesto u zivotu HAHAHAH e moj diklicu Tezga 12 na blacku kupi ruke nisu kineske iz njemacke su proizvodnja top
 

gaby Mewtwo

Player
Player
Joined
Nov 7, 2023
Messages
68
Tone nemoj vise sufjelovat u pucackim sferama i događajima tako ces pojacat svoje čičimovce hahhhhaa 🤣
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom