Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33210
Players nickname
Alex Lala
Suspect ID
1079
Date of violation
Dec 26, 2023
Time of violation
17:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=gju8qCeXAgs

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Ovako u Fib sam usao preko direktora FIBa , nisam proveo 20 min doticna osoba Ajdin Luksuzni mi prilazi radi MG jer sam imao balaklavu i pita oces 30 ili 60? Nisam znao sta, onda me BL kaze razlog nepozeljan u ORG haha zatim me vezuje i oce hapsi ali kad sam rekao vidimo se na gradskom odustaje jer zna da je ban 7 dana. Radi Fail RP jer me blacklista bez razloga i vezuje bez razloga ic? Nije mi rekao dobijam otkaz i razlog nego glumi nekog mangupa u igrici. Mogao je da mi kaze napusti prostorije fiba ,a ne da me vezuje i izvodi napolje. Nisam siguran sad sam video da ima Biografiju da li moze da me vezuje bez ic razloga, ali MG radi sto je takodje kazna za skidanje Biografije. Ako nije Fail RP onda je MG. Ja razumem da neko nema RL zivot i da mu je sve FIB, ali ako vec oce da se zezamo ovako, daj da se zezamo ovako. Ugodan dan i pozdrav ;) Isto tako da editujem jos, jedna osoba mi rekla,PG vezivanje sa preda. Sad ne znam nek admini provere. Poz
 
Last edited:

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
ovo je iz septembra, okaci datum. A i drugo je IC i OC . Ti nemas muda OC pa se kurcis u igrici, ja na diskordu mogu staviti sliku koju ocu i pisati sta ocu.
Ja ne znam o čemu pricas ti si samo ne poželjan u toj frakciji, fali ti iskustva kolege nisu fino odredile ❤️
Btw, možeš vezat sa prijeda vidiš da iskustva ti fali 😂
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
765
Ovako u Fib sam usao preko direktora FIBa , nisam proveo 20 min doticna osoba Ajdin Luksuzni mi prilazi radi MG jer sam imao balaklavu i pita oces 30 ili 60? Nisam znao sta, onda me BL kaze razlog nepozeljan u ORG haha zatim me vezuje i oce hapsi ali kad sam rekao vidimo se na gradskom odustaje jer zna da je ban 7 dana. Radi Fail RP jer me blacklista bez razloga i vezuje bez razloga ic? Nije mi rekao dobijam otkaz i razlog nego glumi nekog mangupa u igrici. Mogao je da mi kaze napusti prostorije fiba ,a ne da me vezuje i izvodi napolje. Nisam siguran sad sam video da ima Biografiju da li moze da me vezuje bez ic razloga, ali MG radi sto je takodje kazna za skidanje Biografije. Ako nije Fail RP onda je MG. Ja razumem da neko nema RL zivot i da mu je sve FIB, ali ako vec oce da se zezamo ovako, daj da se zezamo ovako. Ugodan dan i pozdrav ;) Isto tako da editujem jos, jedna osoba mi rekla,PG vezivanje sa preda. Sad ne znam nek admini provere. Poz
Alo majmune si ti drogiran pjan il reko Ajdin ne mo se kurcis sta je problem🖕👌💦
 

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Isto tako da kaze, ove slike sto je postavio na jednoj je sakrio datum jer je u pitanju septembar, znaci pre 3 meseca. Ja na diskordu ako pisem gluposti pijan mogu jer je oc dokle god nije na grandovoj bubici. Ili dok nisam radi ic situacije njemu se javio i pisao ovo. Njegova ekipa koju je branio je slala meni nacionalisticke pesme, pa sam ja njemu u 5 ujutru na 2 litre dzonija pisao ovo cisto da ga iznervirm jer nema muda OC. Meni je u NG jedan zamenik bio Bosanac jedan Hrvat, posle isto Hrvat. Priznajem jesam pijan pisao gluposti al to je oc i pre 3 meseca. Al svaka akcija njihova ima i moju reakciju. Kurce se preko neta pa kad ocu da resimo OC, nema ih nigde. Nego misle da su neko bitan u obicnoj igrici. A ti Ajdine rekao sam ti pre 3 meseca da mi se javis da resimo OC jer ja IC se ne kurcim. Nisi smeo da odgovoris jer znas i sam kako bi prosao OC. Uzivaj nadam se da si sretan sto si me kikao iz FIBa, jaka stvar. Al nekome ko nema Rl zivot i klinac je ovo je ekstra. Smejao sam se dok si me vezo, ne pogadja mene nista tvoje ic. A za oc kad god oces i de oces tu sam. Pozdravi ekipu reci da mogu i oni da mi se jave ako imaju nesto protiv
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
813
plus na to sve neadekvatno ponasanje napusavanje kurcem i ostalog.Kako znam neadekvatno ponasaanje ide od 3 do 7 dana ban :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom