- Joined
- Jul 2, 2023
- Messages
- 201
Ja milim da je GERRITO MALCHINY pogresio zalbu jer je meni dok sam zvao ADVOKATA nesto komp stao nije se hteo upalit imam snimak ali znam da cete mislit da lazem verovatno. I imam snimak kako je CRASH-alo i snimak sam poslo za svaki slucaj. Ljubim vas i molio bih da se to resi. Dok sam piso ADVOKAT-u mi je CRASH-alo. Ugodan ostatak dana zeli vam GABO BELII | 46410.