Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
39211
Players nickname
lazar zikicc
Suspect ID
50291
Date of violation
Dec 28, 2023
Time of violation
22:09
Proofs
https://youtu.be/gM8QMYmbPoQ

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
27
Sve se vidi u povu. Lik me puca bez brojanja 5 sec, zelim da bude kaznjenj najstrozom kaznom.
A nisi snimio svog druga.. koji je dolazio ranije i izazivo nakon brojanja i trčo po dvorištu... Klasično namještanje....
 

Roman Berlusconi

𝓑𝓮𝓻𝓵𝓾𝓼𝓬𝓸𝓷𝓲
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
27
Mislim ja nemam ništa protiv nikoga...Došli ste krast i to je to... Svako to radi i sve je oke... Ali nije u redu sto nas je tvoj drug izazivo prije toga s kojim si bio u autu te je nakon brojanja se vratio u nasu kucu i trco po dvoristu... Ne zelim se kaciti s nikim ugodan ti dan brate, ali nije u redu... Sve oke... Al nije fer...
 

Lazar zikicc

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
35
Roman_Berlucsoni biće rešeno jasno se vidi niko mi nije brojao,pre nego što sam došao moj drug mi je rekao da ste ga ubili bez brojanja i ja sam to otišao provjeriti i videti kada su paneli. Ako je ovo namještanje onda ok al svakako je G.P 6.15 nauči malo pravila i nauči drugare, i to što nemate neformalnu ne znači da možete kršiti pravila. Ae uživaj u CZ
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
A nisi snimio svog druga.. koji je dolazio ranije i izazivo nakon brojanja i trčo po dvorištu... Klasično namještanje....
Ej nema veze ko je izazivao ja znam sa tom famom da je nenormalna i da uopste ne zna pravila ja dodjem da vidim panele bata me odma ubije likovi stvarno ne znaju da rpaju kaznite ovo sve!!!!!
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
Mislim ja nemam ništa protiv nikoga...Došli ste krast i to je to... Svako to radi i sve je oke... Ali nije u redu sto nas je tvoj drug izazivo prije toga s kojim si bio u autu te je nakon brojanja se vratio u nasu kucu i trco po dvoristu... Ne zelim se kaciti s nikim ugodan ti dan brate, ali nije u redu... Sve oke... Al nije fer...
Pa vidi ti nema veze ko izaziva a ko ne nego je problem to sto vi ne znate pravila ili namerno ne zelite da ih postujete jer sam ja dolazio da kradem i odma puca bata naci nema tu nikakvog brojanja odma se puca
 

FC Arsens

Player
Player
Joined
Jul 10, 2023
Messages
28
Momci lagano, samo nemoj da nam pricate kako da rpa sa takvima kao sto ste vi susrecemo se svaki dan i tacno znamo kako se ta vasa vrsta uklanja a sada i ti znas. I imam nekoliko pitanja za tebe: kako ti smes da ulazis tek tako nekome na posed, kako ti smes tek tako medju nas 10,kako se ni malo ne plasis a znas koliko nas ima (bio si u femu do skoro) i ovo sve sa strane ali kako te nije sramota da krades panele od svog bivseg fema, i daj malo neko postovanje ili imaj obraza ako znas sta je to.
Roman_Berlucsoni biće rešeno jasno se vidi niko mi nije brojao,pre nego što sam došao moj drug mi je rekao da ste ga ubili bez brojanja i ja sam to otišao provjeriti i videti kada su paneli. Ako je ovo namještanje onda ok al svakako je G.P 6.15 nauči malo pravila i nauči drugare, i to što nemate neformalnu ne znači da možete kršiti pravila. Ae uživaj u CZ
 

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,514
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 50291 dobit će kaznu za G.P 6.15
Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom