Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Napao me, pokrao me i ubio me u gradu

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34082
Players nickname
Nenad Zubelic
Suspect ID
50973
Date of violation
Dec 28, 2023
Time of violation
22:32
Proofs
https://youtu.be/PBjXSeLYeq4

Nenad Zubelic

Player
Player
Joined
Dec 26, 2023
Messages
4
Unapred se izvinjavam za muziku, trcao sam od auto salona i prvo mi je trubio pa sam ga ignorisao. Onda me posle udario autom pa je rekao da dignem ruke sto nesme da radi, i ja sam hteo da se odbranim pucajuci ga, i naravno ubio me i uzeo mi je pusku i metkove.
 

Pabloo Montreal

player
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
321
Unapred se izvinjavam za muziku, trcao sam od auto salona i prvo mi je trubio pa sam ga ignorisao. Onda me posle udario autom pa je rekao da dignem ruke sto nesme da radi, i ja sam hteo da se odbranim pucajuci ga, i naravno ubio me i uzeo mi je pusku i metkove.
radis 6.15 povuci bolje vise ces ti najebati nego on
vjeruj mi
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Promijenite naslov.
  • Rok 12 sati.
 

Draken Sano

Player
Player
Joined
Nov 4, 2023
Messages
25
radis 6.15 povuci bolje vise ces ti najebati nego on
vjeruj mi
zuris momak nije 6.15 imao je razlog da te puca ali nije smeo da vadi oruzije jer je imao i on sam pistolj na glavi.Po rp tuzilac je kriv za fearRP.Dok suspect ima puno pravo po rp da to radi,po SKRPTI ne sme ali rp razlog sme.Mada suspect nije imao priliku da ga roba kao sto kaze tuzilac ovaj mu je samo fear dao nista nije radio protiv zakona.
 

Nenad Zubelic

Player
Player
Joined
Dec 26, 2023
Messages
4
zuris momak nije 6.15 imao je razlog da te puca ali nije smeo da vadi oruzije jer je imao i on sam pistolj na glavi.Po rp tuzilac je kriv za fearRP.Dok suspect ima puno pravo po rp da to radi,po SKRPTI ne sme ali rp razlog sme.Mada suspect nije imao priliku da ga roba kao sto kaze tuzilac ovaj mu je samo fear dao nista nije radio protiv zakona.
Suspekt jeste, na kraju videa se vidi kako mi uzima oružje. Što se tice 6.15 ja sam samo uradio Fear RP, a on sa druge strane ne sme da pokrade civila u gradu, i ne sme sam da pokrade istog, treba najmanje 3 čoveka da bude da bi mogli da pokradu civila.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • Promjene nisu izvršene u naznačeno vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom