Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52128
Players nickname
Frankie_Ngannou
Suspect ID
21362
Date of violation
Dec 28, 2023
Time of violation
22:18
Proofs
https://youtu.be/4fdQgQ9Lydo

Polly Stallone

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
18
Uapsio me zato sto sam izvadio kameru da snimam, spored njega ne smem da snimam osim ako sam NOVINAR LIFE INVADERA. Kad sam poceo prichat sto me apse nije znao sta da kazhe pa mi je reko da sam glup to u nekoliko navrata.. Svaka cast za ID 22154 posto je bio realan i sto je znao da mu kolega radi NON RP ali nije mogao nista da uradi. Zatim stava mi 5 zvezde kako da sam najveci kriminalac i pisuje mi tikete neke. Ovo se jos nigde nije videlo...
Sve ostalo ima u POV.
 

Vule.5

Player
Player
Joined
Mar 14, 2023
Messages
40
Uapsio me zato sto sam izvadio kameru da snimam, spored njega ne smem da snimam osim ako sam NOVINAR LIFE INVADERA. Kad sam poceo prichat sto me apse nije znao sta da kazhe pa mi je reko da sam glup to u nekoliko navrata.. Svaka cast za ID 22154 posto je bio realan i sto je znao da mu kolega radi NON RP ali nije mogao nista da uradi. Zatim stava mi 5 zvezde kako da sam najveci kriminalac i pisuje mi tikete neke. Ovo se jos nigde nije videlo...
Sve ostalo ima u POV.
druze molim te kad naucis pravila grada onda se javi u suprotnom preprucujem ti da skines forum, Pozdav
;)
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
Ma chisti non rp , celu policiju ako znaju sta rade pa evo...
Blage veze nemaju sa hapsenja i pravilima...
 

Andrej Kovac

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
86
Uapsio me zato sto sam izvadio kameru da snimam, spored njega ne smem da snimam osim ako sam NOVINAR LIFE INVADERA. Kad sam poceo prichat sto me apse nije znao sta da kazhe pa mi je reko da sam glup to u nekoliko navrata.. Svaka cast za ID 22154 posto je bio realan i sto je znao da mu kolega radi NON RP ali nije mogao nista da uradi. Zatim stava mi 5 zvezde kako da sam najveci kriminalac i pisuje mi tikete neke. Ovo se jos nigde nije videlo...
Sve ostalo ima u POV.
negdje oko 2:10 MG-52128, priča preko discord-a
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
negdje oko 2:10 MG-52128, priča preko discord-a
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH DRUZE htio bi da te pitam sto igras gta 5 kad ne znas pocetno pravilo sta je MG?
KAKO moze da je MG ako prica na diskordu boze moj sta sve necu videti na ovom serveru :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Vule.5

Player
Player
Joined
Mar 14, 2023
Messages
40
Draga administracijo svaki toksican komentar bi voleo da se kazni, hvala!
 

Vule.5

Player
Player
Joined
Mar 14, 2023
Messages
40
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH DRUZE htio bi da te pitam sto igras gta 5 kad ne znas pocetno pravilo sta je MG?
KAKO moze da je MG ako prica na diskordu boze moj sta sve necu videti na ovom serveru :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
onda posle mene dosao da kaci sto najsmesnije
 

Diegor

Player
Player
Joined
Sep 9, 2023
Messages
327
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH DRUZE htio bi da te pitam sto igras gta 5 kad ne znas pocetno pravilo sta je MG?
KAKO moze da je MG ako prica na diskordu boze moj sta sve necu videti na ovom serveru :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sta sta ces ti videti pa mg je ako Prica na disc au sta ti pricas🙊🙊🤣🤣
 

lyxxx69

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
29
Druze nauci sta je MG osnovno pravilo na svaki server pa dodji soli pamet drugima 😂😂
 

Ben Doved

Player
Player
Joined
Jul 11, 2023
Messages
29
Druze nauci sta je MG osnovno pravilo na svaki server pa dodji soli pamet drugima 😂😂
Procitaj malo pravila:

Metagaming (MG) - Korištenje informacija koje ste dobili s načina izvan karaktera i njihovo korištenje u znaku. npr. Korištenje privatnih poruka kako biste prijatelju rekli da je vaš lik u nevolji na određenom mjestu. Poticanje nekoga na metaigru također je protiv pravila. To uključuje emocionalne informacije za koje drugi ljudi trenutno nemaju razloga znati - vaša /ja i /vaša djela ne bi smjela navesti ono što drugi ne mogu vidjeti, čuti, dodirnuti, namirisati ili okusiti. Korištenje VoIP programa kao što su Teamspeak, Skype, Discord i Ventrilo za komunikaciju s IC-om tijekom igre strogo je zabranjeno.

Pozz
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Dostavite POV prije hapšenja šta ste radili.
  • Rok 12 sati.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam odbiti ovu žalbu.
  • POV nije dostavljen u naznačeno vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom