Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12391
Players nickname
Luka Ronaldo
Suspect ID
48178
Date of violation
Dec 29, 2023
Time of violation
0:17-0:25
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=jZiqu1eIzVg&t=8s

Shotrri Bugatti

Lider
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
76
Pozdrav poštovana administracijo,

Ovi dečaci očigledno ne znaju niti 1. roleplay pravilo ,a i da znaju vidim da ga nepoštuju ,znam ja da sam napravio par grešaka tokom roleplaya ali nisam ni blizu prekršio pravila koliko i oni, ukoliko je ovo neka porodica smatram da bi trebali da dobiju i warn kao kaznu za nepoznavanje pravila, takodje mislim da bi pojedini id-evi što su me vredjali više puta trebali da dobiju ban kao kaznu.

Ukoliko bude bilo off topic komentara obavezno kazniti!

To je to od mene lep pozdrav.
Zasto ne si stavi pov Gde Gazis Nas Maymune debil doso si 4 puta vidise da si doso Za Provokacija Pokazi Pov Gde si doso 4 puta maymune
 

Luka Angel

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
62
Zasto ne si stavi pov Gde Gazis Nas Maymune debil doso si 4 puta vidise da si doso Za Provokacija Pokazi Pov Gde si doso 4 puta maymune
To je druga situacija ,a ako i to okačim i tada si mi brojao 5 sekundi na ulici koliko se sećam odnosno vas 3. ali te verovatno nije briga pošto nemate neformalnu porodicu i zbog toga toliko vas krši pravila.
 

Shotrri Bugatti

Lider
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
76
To je druga situacija ,a ako i to okačim i tada si mi brojao 5 sekundi na ulici koliko se sećam odnosno vas 3. ali te verovatno nije briga pošto nemate neformalnu porodicu i zbog toga toliko vas krši pravila.
Ako nemame neformalnu i dajle mi ne Grsimo Pravila bajo Mi smo brojali vam 5 sekundi 4 puta da beziš znajemo da si doso namerno da gaziš NAŠ pokazi Pov Gde Gazis NAŠ i Gde Brojemo 5 sekundi da Beziš I Ok Ti Si bezejo I Poftorno Doso si
 

Shotrri Bugatti

Lider
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
76
Pa to je ceo pov AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH od pocetka do kraja situacije , ja sam vozio i naisao na vas i pitao vas nesto vi ste se pogubili jer ne znate da pricate i mnogo ste kurčeviti a imate muda ko pauk, sine nemoj me nervirati i cuti tu dovoljno si glup da ne znaš nista idi odspavaj malo i ispuši neki kurac da malo budes ne napetiji.Lep pozdrav i nadam se da necu morati da odgovaram na tvoje nepismene budaleštine jer ni da pišeš nisi naučio.
HAHAHAHHAHAA JBG VIDI SE STO SI KLOŠAR 😂 .I.
 

Feder

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
1
Pozdrav poštovana administracijo,

Ovi dečaci očigledno ne znaju niti 1. roleplay pravilo ,a i da znaju vidim da ga nepoštuju ,znam ja da sam napravio par grešaka tokom roleplaya ali nisam ni blizu prekršio pravila koliko i oni, ukoliko je ovo neka porodica smatram da bi trebali da dobiju i warn kao kaznu za nepoznavanje pravila, takodje mislim da bi pojedini id-evi što su me vredjali više puta trebali da dobiju ban kao kaznu.

Ukoliko bude bilo off topic komentara obavezno kazniti!

To je to od mene lep pozdrav

Pozdrav poštovana administracijo,

Ovi dečaci očigledno ne znaju niti 1. roleplay pravilo ,a i da znaju vidim da ga nepoštuju ,znam ja da sam napravio par grešaka tokom roleplaya ali nisam ni blizu prekršio pravila koliko i oni, ukoliko je ovo neka porodica smatram da bi trebali da dobiju i warn kao kaznu za nepoznavanje pravila, takodje mislim da bi pojedini id-evi što su me vredjali više puta trebali da dobiju ban kao kaznu.

Ukoliko bude bilo off topic komentara obavezno kazniti!

To je to od mene lep pozdrav.
ti decko nemas pojma iz roleplay
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom