Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19079
Players nickname
Tesla Lampa
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Jan 2, 2024
Time
20:30
Proofs
https://imgur.com/cuK3Z8q

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Za pocetak da napomenem bano me je Micheal Goat ali Tefo Koturic je odgovoran imao sam mini pc cheack za ems uso ingame sve lijepo bilo rpo i dobijem ban radi pc cheacka. Meni je prijatelj poslao discord i on ima ilegalne reduxe ja sam uso na krusty mods i instalirao samo revolver i tefo mi je usao u nekakav redux gdje je pisalo ovako Disable Drug/Alco effect. sto znaci iskljucuje efekat tokom upotrebe droge. Ja takve reduxe nemam trazio sam od njega da mi provjeri da li sam ikad instalirao redux sa tog discorda on je odbio. Takodjer ja sam se slagao uz pc cheack jel nemam nikakav cheat on je provjerio sam taj discord a imam dokaz gdje preko pola servera ima ilegalne reduxe sa tog discord. Ja se izvinjavam ako sam nesto ucinio ali bih volio dobiti unban jer smatram da nisam kriv jel ja vam se kunem da nikad nisam skido redux sa krusty modsa. Ako se Administracija slaze uz jos jedan citav pc cheack ja se slazem upotpunosti jel uvjek kada pc cheack neko radi ja znam da provjeri sve a ovaj admin je provjerio samo jedan dio. Hvala ako sam nesto prekrsio izvinjavam se


Hvala Na Citanju !!!
 

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Takodjer da napomenem admin je zahtjevao od drugog admina pod imenom Simon Corey da izadje iz voice te je on odlucio da me pc cheacka usred Ems Intervju
 

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Volio bih da dobijem unban da mi date sansu ali ja nista prekrsio nisam slazem se uz jos jedan detaljan pc cheack
 

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Ja se stvarno izvinjavam ako sam nesto uradio al ja od ponedjeljka igram po 14 sati volio bih dobiti unban nece se vise ponoviti livacu sa svih discorda ako treba ali ja nikad redux skino nisam sa krusty modsa samo sam instalirao revolver koji je dozvoljen i to je to
 

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Nisam imao file nego mogu dokazati da mi je drug poslo discord za revolver ja sam skino rev gdje je tefo sam priznao da je ok rev a nisam gledao reduxe
 

Tesla_Šef

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
19
Dobar dan poštovani Mujo ili Abrahamu dobio sam ban za pc check Tefo Koturic me je pc checko mi je samo discord ja sam zahtjevao da mi pc checka nesto drugo našo je na krusty modu redux koji nema drug effect ja sa krusty nisam nista instaliravao osim revolvera naso je taj redux te sam mu ja rekao da mi pc checka igricu i google te je on odbio na googlu mi ne bi nista nasao jer ja to nisam instaliravao te sam isto mu rekao da udje u igricu i da vidi da nemam taj redux. Hvala unaprijed poštovani Mujo ili Abrahamu ugodan ostatak dana ili večeri :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom