Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Kradja iz Fama I ID : 53044 I ID 47746

Status
Not open for further replies.
Your ID
36836
Players nickname
Devito Kosmajac
Suspect ID
ID53044 + ID 47746
Date of violation
Jan 2, 2024
Time of violation
18:20
Proofs
https://i.imgur.com/ZUOSvmK.png

Denis Denko

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
89
Sve se vidi na slici usli danas u fam pokrali sta su pokrali i napustili .




ksqNqTkh.jpg
ZUOSvmK.png
 

Rile_Beli

Player
Player
Joined
Dec 28, 2023
Messages
9
Slazem, se da ovaj lik dobije ban takodje je bio kod mene u familiji i krao al sam ga postedeo i nisam teo da ga okacim.
 

Denis Denko

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
89
da uso si u fam nisi stavio stvari samo si uzeo vidi se nebrini se takvi likovi kao ti nebi smeli da igraju ovu igricu
 

Denis Denko

Player
Player
Joined
Feb 22, 2023
Messages
89
da i u svaki auto su bile tovje stvari gledao sam vas kako ste pokusavali da otvarate i moj gepek da uzmete stvari
samo nisam snimio al ima dokaz molim da se svaki off topic kazni .
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Takodje i iz naseg fama ovaj drugi ID. A bili su zajedno. Imaju slike, mogu se dostaviti.
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
brate ovo su svi isti ljudi iz jedne familije,niste rekli da ne smemo da uzimamo(pozajmimo stvari iz auta).
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
brate ovo su svi isti ljudi iz jedne familije,niste rekli da ne smemo da uzimamo(pozajmimo stvari iz auta).
Ajde ne pokusavaj da ispadnes pametan jer ocigledno nisi, cim krades, a znas da nije dozvoljeno.
Niko ti nije rekao ni da ne smes da upalis cit, sto ne znaci da je dozvoljen. I, druga stvar, ja ne znam nikog sem Zokija iz komentara, tako da su tri familije u pitanju najmanje, sto se moze i dokazati, naravno. :)
 

marecare7

Player
Player
Joined
Nov 2, 2023
Messages
35
Za cit pise u pravilima servera niko od vas mi nije reko da ne smem da uzimam stvari iz gepeka.Trebali ste da nam kazete da je zabranjeno i mi nebi uzimali.
 

Semir Shinobi

🥶🥶🥶
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
300
Za cit pise u pravilima servera niko od vas mi nije reko da ne smem da uzimam stvari iz gepeka.Trebali ste da nam kazete da je zabranjeno i mi nebi uzimali.
pise ti i za kradju da nije dopusteno ako nemas dozvolu lidera... Pozrav i uzivaj u trjnoj zabrani
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 47746 ce dobiti kaznu za G.P.6.22
  • ID 53044 ce dobiti kaznu za G.P.6.22
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom