Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos I Xenon Snicla

Rejected
Status
Not open for further replies.

Xenon123

Player
Player
Joined
Aug 25, 2023
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime IRL: ¸Željko Balaž
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosek na mreži dnevno: od 4 do 7 sati
5. Vaš Discord: xenon8564
6. Vaše ime in game: Xenon Snicla
7. Vaš ID: 3552

Dodatne Informacije
1. Vođa za Los Santos Vagos

2. Zašto želite da budete lider ove specifične organizacije

2.1 - Pre svega jako sam aktivan igram jako dugo na ovom serveru. Znam sve pravila gheta sto bi svaki lider Vagos-a trebao znati. Jako sam stručan u talackih situacijah i potrudio bih se da Vagose podignem na drugi nivo!

2.2 - Iskustvo i strast: Imam bogato iskustvo i strast prema području rada ove organizacije. Moja predanost i entuzijazam su ključni faktori koji bi mi omogućili da inspirišem i motivišem tim ka postizanju ciljeva.

2.3 - Vizija i inovacija: Imam jasnu viziju budućnosti organizacije i ideje kako je unaprijediti. Moja sposobnost da prepoznam nove prilike i primijenim inovativna rješenja bi pomogla organizaciji da ostvari svoj puni potencijal.

3. Vaši saveti za poboljšanje igre uloga u organizaciji -
  1. inisanje uloga i odgovornosti: Jasno definisanje uloga unutar organizacije pomaže svakom članu tima da razume svoje odgovornosti i kako se uklapaju u širu sliku rada Vagosa.
  2. Kultura kontinuiranog usavršavanja: Podstičite obuku i razvoj veština među zaposlenima. Ohrabrujte ih da uče nove stvari i prilagođavaju se promenama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom