Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
48890
Players nickname
stranac
Suspect ID
26904
Date of violation
Jan 5, 2024
Time of violation
2:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Pe-gPMb3gfE&ab_channel=Jasper

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
101
Vidi se da ga psuje i vredja 26904 nemoj da se za dzaba izvlacis
Ne druze ne izvlacim ali dodaj id 38952 jer ti je to drug. Sve znam nisam debil.
Meni nije problem ban i 60 dana haha ali vi sto se tako kacite i self reprotate mi nikako nema logike.
Još što sam ja njemu reko da je majmun je kao vređanje a što on meni psuje i jebe tako sve po spisku nije daj druze prejak si
 

jasmin2911

Player
Player
Joined
Dec 2, 2023
Messages
42
Jesam li tebi ja rekao nešto? Ja nisam tebi to re

hahaha još pričate preko diskorda pa ti si i sebe i druga self reporto
neznam prico ne prico preko discorda nitko se ID-u 26904 nije obraco osim mene prisutnog tamo tek nakon sta je ID 26904 vec poceo da vrijeda tu su poceli svi da ragovaraju u isto vrijeme ali jasno se vidi sve ID26904 zaletava se u ljude izvan banke trenutak prije nego li izlazim u green zoni nakon pitanja "sto radis to" pocinje da bude bezobrazan te krsi pravila vrijedanja drugog igraca
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
101
neznam prico ne prico preko discorda nitko se ID-u 26904 nije obraco osim mene prisutnog tamo tek nakon sta je ID 26904 vec poceo da vrijeda tu su poceli svi da ragovaraju u isto vrijeme ali jasno se vidi sve ID26904 zaletava se u ljude izvan u green zoni nakon pitanja sto radi to pocinje da bude bezobrazan
tvoj je pov sa tobom nisam pričao ti si 44k id ja sam pričao sam id 38k. Lažeš i ne vidi se da sam se zaletio u nikoga. Tvoje pričanje u diskord je mg to je mute za tebe a drug ti dobija ban. Ti mene ništa usput nisi pitao a tvoj drug je poseban pa je dobio napad ljutnje na mene bez razloga
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
101
USPUT, tvoj pov po meni nije validan jer ja ne mogu da znam kao ni admin ko uopšte u ovom povu priča???
Doslovno si snimio naša tjela a to što se ne zna čiji je glas čiji i ko priča usput imaš još milion grešaka što neću spominjati to sam smisli. STRAŠNO
 

Mikac Zarkic

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
35
tvoj je pov sa tobom nisam pričao ti si 44k id ja sam pričao sam id 38k. Lažeš i ne vidi se da sam se zaletio u nikoga. Tvoje pričanje u diskord je mg to je mute za tebe a drug ti dobija ban. Ti mene ništa usput nisi pitao a tvoj drug je poseban pa je dobio napad ljutnje na mene bez razloga
Brate nisam te ja kacio skontaj malo
 

Adin Basivity

Player
Player
Joined
Apr 22, 2023
Messages
114
Kao prvo pov ti nije validan, okaci duzi pov, kao drugo snimao si samo tijela gdje se ne vidi ko prica i kako prica, kao trece ti pricas preko discorda
 

jasmin2911

Player
Player
Joined
Dec 2, 2023
Messages
42
tvoj je pov sa tobom nisam pričao ti si 44k id ja sam pričao sam id 38k. Lažeš i ne vidi se da sam se zaletio u nikoga. Tvoje pričanje u diskord je mg to je mute za tebe a drug ti dobija ban. Ti mene ništa usput nisi pitao a tvoj drug je poseban pa je dobio napad ljutnje na mene bez razlog

Kao prvo pov ti nije validan, okaci duzi pov, kao drugo snimao si samo tijela gdje se ne vidi ko prica i kako prica, kao trece ti pricas preko discorda
Kao prvo pov ti nije validan, okaci duzi pov, kao drugo snimao si samo tijela gdje se ne vidi ko prica i kako prica, kao trece ti pricas preko discorda
sad ce cjeli pov minutu i nesto a sto se tice voice iznad glave nemam ja nist s tim sta je server optimiziran ko roblox za android pa se cas vidi cas ne nemam ja magicnu tastaturu da bi mogo da sakrijem tko govori sta vidi se tko vadi gun upire ga u mene i tko mi se obraca
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom