Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33329
Players nickname
Rope White
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Jan 5, 2024
Time
19h
Proofs
https://imgur.com/cxe1SAH

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Pre nekog izvesnog vremena sam imao problem emailom i siframa pa sam pokusao da se prijavim na nalog od tvinkija nisam mogao da restartujem lozinku nisam znao koji mi je mejl. Pokusao sam da se registrujem ponovo sa mejlom koji sam mislio da sam koristio ali nije bilo uspeha sa time. Nakon toga nastavio sam da koristim svoj glavni nalog pod imenom rope white 33329 gde sam osnovao porodicu koja je aktivna u roku od 3 dana smo dosli do skoro 40 ljudi. Poslao sam zahtev za Neformalnu i dobio sam ban zbog razloga G.P 1.4. Prihvatam da sam pogresio ali nisam znao kako da obrisem nalog. Zbog toga zelim ovim putem da zamolim admin tim da mi daju sansu za unban i da nastavim da vodim svoju porodicu sa jednim nalogom Rope White 33329. Zao mi je zbog moje greske trebao sam Vam se ranije obratiti za ovo dopustite mi da nastavim da igram na Grand role play serveru <3 :/
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Setio sam se jos jedne stvari vezano za dogadjaj, kupio sam novi Grand Theft Auto kod preko Rockstara, jer sam od starog rockstar acc izgubio sifru
Jer mi je pao sistem na racunaru nadam se da ce ovo pomoci u mom slucaju jos jednom molim postovanu administraciju servera da mi oproste i daju mi sansu da nastavim druzenje sa ostalim ljudima sa servera i momcima iz Familije
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom