Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Goran Lukicc

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
107
Ime porodice: Codex
Vlasnika porodice i ID: Goran Lukic 41732
Broj kuće od porodice: 453
Forum link od vlasnika porodice: Goran99
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: goran32


Davnih dana moj Otac i Stric su se doselili u ovaj grad. Krenuli su sitnim kriminalom te su u dosta kratkom vremenu poceli osvajat grad, nekim cudom moj Otac je upoznao predivnu majku, a moj ujak ujnu, krenuli su se dalje baviti kriminalom te su sve vise i vise rasli kao braca poznata po cijelom gradu.

U medjuvremenu su moj otac I majka dobili mene, prvog sina nazvan Goran, te su nakon nekog vremena I truda donijeli na ovaj svijet mladeg brata Tina, bili smo normalni klinci koji su imali dosta drustva I uzivali u svom zivotu.

U meduvremenu stric I strina su isto tako dobili dva sina zvani Ahmed I Uros, oni su bili dosta mladi od nas te nismo pasali kao generacija, nismo imali nikakve zajednicke interese.

Nakon dosta vremena je doslo vrijeme za skolovanje, roditelji su nas poslali u strane zemlje da zavrsimo visoke skole I da se maknemo kriminala.

Nakon nekog vremena smo dobili poziv od majke I strine da su nam otac I stric ubijeni od strane njihovih neprijatelja.

Te ja i brat Tin odlucujemo da se vratimo u grad te se osvetimo ubojstvu naseg oca I strica.

Dosli smo u grad I nasli nasu majku,strinu I nase rodake tuzne I potresene, sestri I meni je dosla ideja da kao Porodica Codex nastavimo ono sto su nas otac I stric ostavili iza sebe, te da nastavimo Familijske poslove.



Poslove nastavljamo kao Familija, te smo isto tako ubacili I nasa dva rodaka, nase majke smo zastitili od neprijatelja I maknuli ih od svakodnevnih Familijskih dogadjanja.

Pravila Familije

1. Postuj svakoga kao sto postujes samoga sebe
2. Bez vrijedanja, nacionalizma i psovanja
3. Postuj svakog clana porodice bez obzira na rank
4. Postivanje hijerarhije u porodici
5. Ne raditi nista na svoju ruku
6. Svi zajedno radimo i zaradjujemo da bi imali bolje i vise

Ciljevi porodice

Da budemo aktivniji u Kriminalu te kupovina Familijarnih biznisa

Rankovi u Familiji

RANK 10 - OWNER (osnivač/lider organizacije)
RANK 09 - DEPUTY (zamenik lidera)
RANK 08 - GANG LEADER (lider bande)
RANK 07 - HITMAN (snajper jedinica koja će raditi na specijalnim hitman zadacima)
RANK 06 - STREET RIDERS (jedinica koja kontroliše ulice)
RANK 05 - GANGSTER (geto bandit)
RANK 04 - CAR ROBBER (pljačkaš kola)
RANK 03 - TRANSPORTER (vozač)
RANK 02 - SUPLIER (nabavlja meso/medkit)
RANK 01 - NEWBIE (novi član)

LOGO FAMILIJE
image.png



Outfit Familije
image.png
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,712
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom